×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
11. novembris, 2014
Drukāt

Filmas “Matrikss” zvaigzne Kianu Rīvss: Es vēlos būt Betmens

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Holivudas zvaigzne Kianu Rīvss, kurš popularitāti ieguvis ar lomām tādos kases grāvējos kā “Matrikss” triloģija, “Ātrums”, “Ķēdes reakcija”, “Ielu karaļi” un citos darbos, atzinis, ka vienmēr ir vēlējies spēlēt vienu no populārākajiem komiksu varoņiem – Betmenu. Intervijā portālam “Moviefone” aktieris atklājis: “Es vienmēr kvēli esmu vēlējies spēlēt Betmenu vai Vilkndadzi, viņi ir mani mīļākie komisku un šī žanra filmu varoņi. Tomēr tā arī piedalīties šajās filmās mani neviens nav aicinājis… Tad nu man atliek vien baudīt viņu piedzīvojumus uz lielā ekrāna citu aktieru izpildījumā.”

Savukārt britu laikraksta “Metro” veiktajā aptaujā uz jautājumu: “Vai jūs gribētu redzēt Kianu kāda supervaroņa lomā”, 76% aptaujāto atzina, ka Kianu Rīvss būtu lielisks kāda ikoniska komiksu varoņa lomā, bet noliedzošu atbildi sniedza 24% respondentu. Jāpiebilst, ka aktieris ir filmējies komiksa “Konstantins” (“Constantine”) ekranizācijā, taču ar lomu šajā 2005.gadā iznākušajā filmā aktieris panākumus neguva (turklāt filma neattaisnoja uz to liktās kases ieņēmumu cerības).

Kianu Rīvsa jaunākā filma, trilleris “Džons Viks” (“John Wick”), uz Latvijas kinoekrāniem iznāk 14.novembrī. Aktuālajā filmā Rīvss spēlē varoni vārdā Džons Viks, kurš ir algotas slepkava. Pārtraucis savu nodarbi pēc sievas nāves, viņš dzīvo noslēdzies vientulībā līdz brīdim, kad kāda jauna noziedznieka rīcība pamudina viņu izrēķināties ar gangsteriem, kas atņēmuši viņam visu.

Video ar subtitriem latviski:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+