×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
23. decembris, 2014
Drukāt

Filmas “Zvaigžņu ceļš 3” režisors būs Džastins Lins

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zinātniskās fantastikas filmas “Star Trek 3” (“Zvaigžņu ceļš 3”) režisors būs Džastins Lins, kurš veidojis vairākas “Fast & Furious” (“Ātrs un bez žēlastības”) sērijas kinolentes.

Viņš pārņems “Zvaigžņu ceļa” franšīzi no amerikāņu režisora Dž.Dž.Abramsa, kurš pašlaik veido “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) jauno daļu.

Sākotnēji bija plānots, ka “Zvaigžņu ceļa” jaunāko filmu režija tiks uzticēta iepriekšējo daļu producentam Roberto Orsi. Taču viņš nesen paziņoja, ka gaidāmajā filmā tomēr palikšot producenta lomā.

Kino industrijas vietne “Deadline” vēsta, ka Lins esot apstiprināts kā filmas režisors. Viņš bija vienīgais, kam kinostudija “Paramount” piedāvāja uzņemt filmu.

43 gadus vecais Lins bija režisors četrām nesenākajām “Ātrs un bez žēlastības” filmām. Taču jaunākās – septītās – daļas režija uzticēta šausmu filmas “Insidious” (“Astrāls”) veidotājam Džeimsam Vanam.

Lai arī “Zvaigžņu ceļa 3” oficiālais iznākšanas datums vēl nav nolikts, zinātāji pieļauj, ka tas būs 2016.gadā, jo tad franšīzei apritēs 50 gadi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+