×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. novembris, 2014
Drukāt

Filmu “Modris” sāk izrādīt Latvijas novados

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts svētku nedēļā Jura Kursieša filmu “Modris” sāks izrādīt novados visā Latvijā. Kino tūrē “Latvijas kino Latvijai” no 15. līdz 23. novembrim ar filmas veidotājiem būs iespējams tikties Jēkapbilī, Mazsalacā, Talsos, Alūksnē, Liepājā un Kuldīgā . Biedrības “Kinopunkts” rīkotos seansos filmu “Modris” novembrī, decembrī un janvārī varēs noskatīties vairāk nekā 50 novados un pagastos. (Plašāka informācija par seansu laikiem http://www.kinopunkts.lv).

Kino tūres “Latvijas kino Latvijai” ietvaros filmu “Modris”, kā arī Ivara Zviedra dokumentālo filmu “Štābs Ipiķi” un Oskara nomināciju “īsajā sarakstā” iekļauto Signes Baumanes animācijas filmu “Akmeņi manās kabatās” izrādīs arī filmas galvenā aktiera Kristera Pikšas dzimtajā pilsētā Mazsalacā (seanss notiks svētdien, 16. novembrī). (Informācija par seansu laikiem http://nkc.gov.lv/aktualitates/notiks-kino-ture-latvijas-kino-latvijai/)

Pagājušajā nedēļā ar VAS “Latvijas Dzelzceļš” atbalstu filmu “Modris” Liepājā, Ventspilī un Valmierā noskatījās 1235 skolēni. Seansi Modra vienaudžiem notiks arī Rēzeknē un Daugavpilī.

Filma “Modris” ir patiesos notikumos iedvesmots stāsts par pusaudzi, kur konflikts ar māti aizved pie tiesu darbiem. Modris nolemj atrast savu tēvu, kuru nekad dzīvē nav saticis.

Filmas treileris:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+