×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Filmu studija “Rija” piedalās starptautiskajā TV tirgū “MipTV” Kannās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar “Rija Films” stendu filmu studijas RIJA vadītājs Vilnis Kalnaellis piedalās starptautiskajā televīzijas tirgū MipTV Kannās Radošās Eiropas MEDIA ietvaros, lai ārvalstu kanāliem pārdotu Latvijas filmas.

Ņemot vērā Berlīnes festivāla laikā radušos interesi par trim jaunākajām RIJAS piedāvātajām filmām – pilnmetrāžas animācijas filmu “Zelta Zirgs” (rež. Reinis Kalnaellis), spēlfilmu “OKI – okeāna vidū” (rež. Māris Martinsons) un dokumentālo filmu “Kapitālisms šķērsielā” (rež. Ivars Seleckis), studija turpina akcentēt uzmanību uz šīm filmām.

Pirmajā dienā lielākā interese bija par pilnmetrāžas animācijas filmu “Zelta zirgs”. Īpaši spilgti izpaudās Korejas izplatītāju interese. Ir saņemti četri piedāvājumi no dažādām izplatīšanas kompānijām. Interese ir arī par filmas “Zelta Zirgs” izrādīšanu ASV, Indijā un Ķīnā. Filmu sāks izrādīt Latvijas kinoteātros sākot ar šā gada septembri.

Filmu studijas RIJA dalību filmu tirgos atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra no aktivitātes “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” pieejamajiem līdzekļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+