Finālā divas laivas 0

Pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Dīsburgā (Vācija) A finālā, kurā notika cīņa par medaļām, iekļuva Aivis Tints un Gatis Pranks kanoe divniekā 1000 m distancē, kā arī Aleksejs Rumjancevs 200 m smaiļošanā.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Tints un Pranks finālā apsteidza vienu sāncenšu laivu, izcīnot astoto vietu, Rumjancevs finišēja pēdējā, devītajā vietā. Dagnis Iļjins nesen izcīnīja sudraba medaļu pasaules U-23 čempionātā, taču Dīsburgā – tikai 15. vietu kanoe 1000 m. Otrajā desmitā ierindojās vēl trīs Latvijas kanoe airētāji 200 metros – Miķelis Ežmalis (13. v.), Rahmats Stromans un Arvis Iļjins divniekā (18. v.), smaiļošanā – Deniss Volkovs un Vasilijs Andriško (15. v.), bet Dignai Tučai 20. vieta gan 500 m, gan 5000 m distancē. Kanoe stafetē devītā vieta Ežmalim, Tintam, Prankam un Dagnim Iļjinam.

Akadēmiskās airēšanas pasaules čempionātā Čhundžu mūsu valsti pārstāvēja vienīgi Elza Gulbe. Pusfinālā viņa finišu sasniedza pēdējā no sešām airētājām, tāpat arī B finālā, ieņemot 12. vietu.