×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

Finanšu ministrija “Staro Rīga” vēstīs par ES fondu izlietojumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 14. līdz 18. novembrim gaismas festivālā “Staro Rīga 2014” pirmo reizi piedalīsies Finanšu ministrija (FM) ar unikālu interaktīvu 3D video projekciju “ES fondi – augam kopā!”, portālam LA.lv pavēstīja ministrijas Komunikācijas departamenta vecākā eksperte Ieva Raboviča.

“Šogad festivāla “Staro Rīga” galvenā tematiskā līnija ir karnevāls, un, kā zināms, karnevālā pārvēršas ārējais veidols un tiek radīti jauni tēli. Tāpat, pateicoties Eiropas Savienības finansējumam, kas ir ārkārtīgi liels un būtisks pienesums Latvijas tautsaimniecībai, pārvēršas arī mūsu valsts – tā kļūst krāšņāka, sakārtotāka, ar labāku infrastruktūru. Šo ideju atspoguļosim uz Finanšu ministrijas ēkas sienas, turklāt tas būs ne tikai vizuāli baudāms objekts, bet ikvienam būs iespēja piedalīties tā pārveidošanā, līdzīgi kā ikviens var iesaistīties projektu realizēšanā ar ES fondu atbalstu,” atzīst finanšu ministrs Jānis Reirs.

Raboviča stāsta, ka, skatītājiem aktīvi iesaistoties un izmantojot interaktīvo 3D video projekciju, uz ēkas fasādes tiks ilustrēti ES fondu sasniegtie rezultāti. Apmeklētāji varēs iegūt atbildes par līdzšinējo fondu naudas izlietojumu un paveiktajiem darbiem, kā arī uzzināt, kur šo finansējumu vēl plānots izmantot un kādas nozares attīstīt līdz 2020. gadam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+