sportspagemagazine.com

Fīniksa uzvar pirmo finālspēli, Anetei trīs punkti 0

WNBA čempionāta fināla pirmajā spēlē Anetes Jēkabsones-Žogotas pārstāvētā Fīniksas “Mercury” ar 83:62 pārspēja Čikāgas “Sky”.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Fīniksa, kas regulārās sezonas 34 spēlēs izcīnīja 29 uzvaras, vadību ieguva ar pirmo uzbrukumu un neatdeva to līdz spēles beigām, cīņas gaitā sasniedzot pat 30 punktu pārsvaru. Galvenokārt daudz labākas metienu precizitātes dēļ, kas no spēles sastādīja 58 procentus un ir jauns WNBA finālu rekords. Tāpat īpaši jāizceļ Grineres astoņi bloķēti metieni, kas arī ir jauns finālu rekords. Sezonas labākās aizsardzības spēlētājas Grineres veikumu groza apakšā kā pirmās spēles atslēgas faktoru minēja arī “Sky” trenere Pokija Četmena.  Lai gan citos statistikas rādītājos abas komandas bija līdzīgas, cīņu zem groziem pat uzvarēja “Sky”.

“Mercury” sākuma sastāvs – Taurazi, Bonnere, Duprē, Teilore, Grinere – laukumā bija no 30 līdz 34 minūtēm, pārējās spēlētājas atstājot rezervistu statusā. Anete Jēkabsone-Žogota laukumā tika uz divām minūtēm, kuru laikā iemeta vienu tālmetienu un atdevas divas rezultatīvas piespēles. Rezultatīvākās “Mercury” sastāvā bija Duprē (26 punkti) un Taurazi (19 punkti, 11 rezultatīvas piespēles).

WNBA fināla sērija tiks spēlēta līdz vienas komandas trīs uzvarām, otrā spēle otrdien Fīniksā.