×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. septembris, 2013
Drukāt

“First Data Latvia” izdarījis nepieciešamo, lai atmaksātu kļūdas dēļ dubultā noņemto naudu

Norekinukarte

Norēķinu pakalpojumu sniedzējs SIA “First Data Latvia” vakar izdarījis nepieciešamos darbus, lai klientiem tiktu atmaksāta kļūdas dēļ dubultā par darījumiem ar “Visa” kartēm noņemtā nauda, biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja “First Data Latvia” izpilddirektore Baltijas valstīs Zanda Brīvule-Jansone.

 

Šodien visiem ietekmētajiem karšu lietotājiem nauda ir jau ieskaitīta kontā, informēja Brīvule-Jansone.

Vakar tehniskas kļūdas dēļ daļai Latvijas banku klientu par darījumiem ar “Visa” kartēm nauda tika noņemta dubultā. Šāda kļūme radusies, jo 25.septembrī tehniskas kļūdas dēļ viens un tas pats fails, kas saturēja “Visa” maksājumu karšu darījumus, tika iesniegts apmaksai “Visa” tīklā divas reizes, kā rezultātā daļai “Visa” karšu lietotāju nauda par “Visa” karšu maksājumiem tika ieturēta divas reizes. Šī kļūda ietekmēja pirkumus, kas tika veikti laika posmā no 20.septembra līdz 22.septembrim.

Kāds “Visa” lietotājs, kas saskāries ar šo problēmu, biznesa portālam “Nozare.lv” pastāstīja, ka šorīt saņēmis kontā atpakaļ līdzekļus, kas šonedēļ dubultā tika atskaitīti no bankas konta.

Ja klientiem ir neskaidrības vai nepieciešama papildu informācija, “First Data Latvia” aicina sazināties ar konkrētās bankas klientu apkalpošanas dienestiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+