×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
26. aprīlis, 2017
Drukāt

Fitnesa blogere gadu neskuj kājas, lai tiktu pie varen dabīga izskata

Foto - no privātā arhīvaFoto - no privātā arhīva

Fitnesa blogere Morgana Mikēnasa izpelnījusies soctīklu lietotāju uzmanību visā pasaulē un ietaupījusi apaļu naudas summiņu, ko citādi izdotu par epilācijas krēmiem un skūšanās piederumiem. Protams, arī laiku! Meitene dabīga skaistuma popularizēšanas vārdā uz veselu gadu atteikusies no kāju un padušu skūšanas vai epilēšanas, bet rezultātus, protams, nofotografējusi un publicējusi internetā.

Jāpiekrīt, ka kāju, padušu un bikini zonas sakopšana prasa zināmu laiku, īpaši, ja tas jādara negaidīti. Tāpēc Morgana izlēma pamēģināt dzīvot citādi.

“Necenšos piespiest visus cilvēkus pārstāt padušu un kāju skūšanu. Vienkārši cenšos iedvesmot citus darīt tā, kā viņiem ir ērti un pieņemami.”

Morganai vislielākās neērtības sagādāja laiks, ko prasīja kāju skūšana, ņemot vērā arī to, ka viņai spalviņas uz rokām un kājām tiešām ir izteiktas. Par to viņu pat ķircinājuši skolas biedri.

“Es gribētu panākt, lai cilvēkiem nebūtu jākautrējas par to, kādi viņi ir. Uzskatu, ka ir nepareizi, ja cilvēki pastāvīgi tiecas atbilst kādām sabiedrībā pieņemtām normām. Vienkārši dariet to, kas jums patīk!”

Avots: thingx.ru

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+