×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. augusts, 2015
Drukāt

Fitnesa treneris speciāli pieņēmās svarā, lai iejustos resnīšu ādā, un atguva formu (3)

Foto - fit2fat2fit.comFoto - fit2fat2fit.com

Fitnesa treneris Drjū Mennings nekad dzīvē nebija izjutis, ko nozīmē liekais svars. Viņš vienmēr bijis lieliskā fiziskā formā, jo no agras bērnības nodarbojās ar sportu. Tāpēc, kad kāds no viņa apaļīgajiem klientiem pateica, ka viņam gan nesaprast, kāda dzīve ir resnuļiem, kuri ne dienu nevar iztikt bez saldumiem un miltu produktiem, viņš saprata, ka to vajag izjust uz savas ādas.

Treneris izstrādāja divdaļīgu 12 mēnešu programmu. Pirmo pusgadu viņš pieņemsies svarā, otrajā pusgadā – notievēs līdz iepriekšējai formai.

Visas izmaiņas tika fiksētas internetā.

Lūk, rezultāti!

Jau no pirmajām eksperimenta dienām Mennings sāka ēst kalorijām bagātu ēdienu, ātro ēstuvju maltītes. Sākumā organisms turējās pretī, taču tad Drjū sāka pieņemties svarā.

Galu galā treneris atgriezās iepriekšējā formā un to pat vēl uzlaboja. Tādējādi viņš pierādīja, ka nav nekā neiespējama!

Avots: fit2fat2fit.com

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Viss jau ir labi! bet ne jau lai pierādītu ,ka viss ir iespējams, tika vaikts šis eksperiments. drīzāk tika pierādīts ,ka arī sportisks cilvēks var aptaukoties.
    lai nomestu liekos kg ir vajadzīga muskuļu masa! kas šim kungam droši ,ka arī netrūka pēc tam, kad tikai uzaudzēti šie liekie kg.
    cilvēkiem ar aptaukošanos, visas problēmas arī ar to sākas, ka nav tās muskuļu masas, kas dedzina taukus. tāpēc arī vielmaiņa ir lēna. bet nav vienas receptes priekš visiem! tā kā teiksim- iespējams ir daudz kas!

  2. Man jau likās,ka la ir sakarīgāks portāls.

  3. Kā tad! Un spalviņas no krūtīm un vēdera arī nodzina?

Draugiem Facebook Twitter Google+