FK “Jelgava” no Latvijas kausa izsit čempionus 0

Latvijas kausa izcīņas futbolā pusfinālu svētdien sasniedza “Jelgava”, kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 pagarinājumā pārspēja pagājušās sezonas valsts čempionvienību “Ventspils”.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet desmit minūtes pirms papildlaika beigām uzvaru jelgavniekiem izrāva Vladislavs Kozlovs.

Kā ziņots, vēl vienā ceturtdaļfināla spēlē svētdien “Gulbene” izbraukumā ar 3:1 pieveica Rīgas “Daugava” vienību, kas iepriekš saucās “Jūrmala-VV”.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Josuke Saito, bet reizi precīzs bija Arevšats Hačatrjans, savukārt “Daugavai” ar goda vārtiem atzīmējās Edgars Kārkliņš.

Svētdien risinās vēl viens ceturtdaļfināla mačs, kurā “Jūrmala” samēro spēkus ar “Skonto” komandu.

Ceturtdaļfināla spēļu uzvarētāji iekļūs pusfinālā, kura pāru izloze notiks atsevišķi.

Kā ziņots, pirmā ceturtdaļfināla spēle tika aizvadīta sestdien, kad “Liepājas metalurgs” savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pieveica Daugavpils klubu “Daugava”.

Ar šo spēli sākas Latvijas futbola jaunā sezona.