lff.lv

FK “Ventspils” 11m sitienos uzvar “Spartaku” un tiek Latvijas Kausa pusfinālā 0

FK “Ventspils” svētdien Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē ar 11 metru sitienu palīdzību ar 2:1 uzvarēja Jūrmalas “Spartaku”, informē Latvijas Futbola federācija.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

Pamatlaiks un papildlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet pēcspēles 11 metru sitienu sērijā veiksmīgāki bija FK “Ventspils” futbolisti.

Spēle, kura notika Ventspils 2. pamatskolas mākslīgajā, laukumā, nominālie mājinieki bija “Spartak” futbolisti, kuri mača 53. minūtē pēc Aleksandrs Solovjovs sitiena arī atklāja rezultātu. Ventspilnieki izlīdzinājumu panāca astoņas minūtes vēlāk pēc Vitālija Smirnova sitiena.

Pamatlaikā un pēc tam 30 minūšu papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet 11 metru sitienos ventspilniekiem uzvaru nodrošināja Daniila Turkova izpildītā “pendele”.

Jau ziņots, ka sestdien Latvijas Kausa izcīņas pusfinālā iekļuva Daugavpils “Daugava”, kas ar 2:1 uzvarēja FC “Jūrmalu”, un “Liepājas metalurgs”, kas ar 3:1 pārspēja “Skonto”. Pēdējie pusfinālisti tiks noskaidroti pirmdien, kad “Skonto” hallē plkst. 15.20 sāksies spēle starp FB “Gulbeni” un Rīgas “Daugavu”.