fkventspils.lv

FK “Ventspils” līderu mačā uzvar “Skonto” 0

Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionāta līderu mačā trešdien pašreizējie čempioni “Ventspils” savā laukumā aizraujošā mačā ar 2:1 (0:0) izrāva uzvaru pār Rīgas “Skonto” vienību.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Visa cīņa aizritēja aizraujošā un kvalitatīvā cīņā, tomēr bīstami momenti netika izveidoti pārāk daudz. Spēles rezultāts tika atklāts 57.minūtē, kad sākotnēji Ģirta Karlsona raidījums ar galvu trāpīja pa pārliktni, bet pirmais pie bumbas nokļuva albānis Nduje Muječi, atklājot rezultātu.

Turpinājumā “Ventspils” neuzbruka pārāk aktīvi, cenšoties noturēt panākumu, kas viņiem par sliktu nospēlēja 85.minūtē, kad pēc Ņikitas Ivanova piespēles izcēlās Jegors Morozs. Tomēr jau divas minūtes vēlāk ventspilniekiem izdevās izraut uzvaru – aptuveni no 30 metru attāluma tiešo brīvsitienu pa taisno vārtos ieraidīja Antons Kurakins, kļūdu pieļaujot pieredzējušajam “Skonto” vārtsargam Andrejam Pavlovam.

Līdz šim šajā sezonā abas vienības savā starpā bija tikušās divas reizes. Pavasarī ar 1:0 pārāki duelī bija Kurzemes futbolisti, bet jūnija vidū ar rezultātu 2:0 uzvarēja “Skonto”.

Aizvadītajā kārtā “Ventspils” piedzīvoja minimālu zaudējumu pret “Jelgavu”, pārtraucot četru uzvaru sēriju turnīrā. Tikmēr “Skonto” spēlētāji pārtrauca trīs panākumu sēriju.

Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

“Ventspils” – Rīgas “Skonto” 2:1 (0:0);

“Daugavpils” – Daugavpils “Daugava” 0:2 (0:0);

“Metta”/”Latvijas Universitāte” – “Liepāja” 0:2 (0:0);

“Jūrmala” – “Jelgava” 0:2 (0:0);

Rīgas “Daugava” – Jūrmalas “Spartaks” 2:1 (0:1).