fkventspils.lv

FK “Ventspils” zaudē arī Helsinkos un izstājas no UEFA Čempionu līgas 0

Latvijas čempionvienība futbolā “Ventspils” otrdien izstājās no UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra.
Kvalifikācijas sacensību otrās kārtas atbildes mačā “Ventspils” izbraukumā ar 0:1 zaudēja (0:0) titulētajam Somijas klubam Helsinku HJK, divu spēļu summā piedzīvojot neveiksmi ar 1:4.
Otrdien notikušo cīņu aktīvāk iesāka “Ventspils” futbolisti, kamēr pretinieki vairāk centās kontrolēt bumbu un nesaasināt notikumus laukumā. Dueļa 33.minūtē teicama iespēja atklāt rezultātu bija Latvijas komandas futbolistam Ritvaram Ruginam, taču viņa sitiens bija vārtiem secen. Rezultāts nemainījās arī atlikušajās minūtēs, vienībām pārtraukumā dodoties ar bezvārtu neizšķirtu.
Arī otro puslaiku aktīvāku futbolu demonstrēja “Ventspils”, cenšoties beidzot iekarot pretinieku vārtus un atjaunot intrigu divu spēļu summā. Puslaika sākumā lieliska iespēja bija ventspilnieku leģionāram albānim Ndujem Mujeci, taču viņa sitienu no distances atvairīja pretinieku vārtsargs, bet pēc tam vēl viena laba iespēja bija Ruginam, kurš gan to atkal neizmantoja. Lai arī Latvijas čempioni centās iekarot vārtus, tas tomēr izdevās HJK futbolistiem, kuru labā 83.minūtē izcēlās Japānas uzbrucējs Mike Havenārs. Turpinājumā rezultāts vairs neizmainījās, ventspilniekiem piedzīvojot zaudējumus abās UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra spēlēs.
Kā zināms, pirms nedēļas “Ventspils” pirmajā mačā savā laukumā piekāpās ar rezultātu 1:3, kaut vārtus guva pirmā.
Neviena šī pāra komanda kopš pēdējās tikšanās reizes nebija aizvadījusi nevienu spēli. Somijas vienībai vietējā čempionāta cīņa paredzēta vien sestdien, savukārt “Ventspilij” nākamais Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” duelis norisināsies svētdien.