Ekonomika
Nauda

FKTK brīdina par nelicencētu pakalpojumu sniedzēju 0

Foto-LETA

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par nelicencētu pakalpojumu sniedzēja SIA “Marine Financial Club” piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem interneta mājaslapā “mfc.lv/lv/”.

FKTK savā mājaslapā publicētā paziņojumā norāda, ka minētam pakalpojumu sniedzējam nav tiesības nodarboties ar ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu brokera pakalpojumu, apdrošināšanas vai apdrošināšanas starpniecības pakalpojumu, pensiju fonda pakalpojumu sniegšanu, kā arī tam nav tiesības piesaistīt noguldījumus un veikt citu atmaksājamo līdzekļu pieņemšanas bez atbilstošas atļaujas.

Gadījumā, ja kādam ir nodarīti zaudējumi vai ir aizdomas par krāpšanu, FKTK aicina vērsties Valsts policijā.

Iedzīvotājiem, kuri nav profesionāļi finanšu pakalpojumu jomā, bet vēlas veikt iemaksas pensijas fondos, veikt ieguldījumus vai noguldīt finanšu līdzekļus, kā arī apdrošināt savu darbību, FKTK rekomendē doties uz savu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību, privāto pensiju fondu vai apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas ir saņēmis atbilstošu licenci.

Saistītie raksti

FKTK uzrauga tikai pakalpojumu sniedzējus, kas saņēmuši attiecīgu licenci finanšu pakalpojumu sniegšanai un naudas līdzekļu piesaistei. Tikai pie šiem pakalpojumu sniedzējiem klientu aizsargā valsts.

Uzņēmums “Marine Financial Club” reģistrēts 2014.gadā. Tā īpašnieki ir Vācijā dibināts uzņēmums “SpiritSolution UG” (51%), kā arī Dmitrijs Krivuņecs (34%), Jeļena Krasiļņikova (10%) un Jānis Dakša (5%), liecina “Firmas.lv” datubāzes informācija. “Marine Financial Club” apgrozījums 2015.gadā bija 85 697 eiro, bet zaudējumi – 12 089 eiro.

LA.lv