Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
11. februāris, 2016
Drukāt

FKTK priekšsēdētāja amatā ieceļ Pēteru Putniņu (1)

Foto LETAFoto LETA

Saeima ceturtdien, 11.februārī, Pēteru Putniņu iecēla Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja amatā.

Par Putniņa iecelšanu amatā balsoja 92 deputāti.

Putniņa kandidatūru FKTK priekšsēdētāja amatam izvirzījis finanšu ministrs Jānis Reirs un Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

Jauna kandidatūra bija jāizvirza, jo Saeima šī gada 28.janvārī no amata pēc paša vēlēšanās atbrīvoja līdzšinējo FKTK priekšsēdētāju Kristapu Zakuli.

Līdz šim Putniņš bija FKTK priekšsēdētāja vietnieks, kā arī pildīja komisijas priekšsēdētāja pienākumus.

Saskaņā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likumu FKTK priekšsēdētāju amatā uz sešiem gadiem ieceļ Saeima pēc finanšu ministra un Latvijas Bankas prezidenta priekšlikuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nezinu, kas Pēteris Putniņš, bet kā šodien atceros – kad izpākstoja “Krāpjbanku”, galveno fuск-tuka mačku vienkārši aizvrotēja uz citu naudīgu gešefti.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (34)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+