Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
11. februāris, 2016
Drukāt

FKTK priekšsēdētāja amatā ieceļ Pēteru Putniņu (1)

Foto LETAFoto LETA

Saeima ceturtdien, 11.februārī, Pēteru Putniņu iecēla Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja amatā.

Par Putniņa iecelšanu amatā balsoja 92 deputāti.

Putniņa kandidatūru FKTK priekšsēdētāja amatam izvirzījis finanšu ministrs Jānis Reirs un Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

Jauna kandidatūra bija jāizvirza, jo Saeima šī gada 28.janvārī no amata pēc paša vēlēšanās atbrīvoja līdzšinējo FKTK priekšsēdētāju Kristapu Zakuli.

Līdz šim Putniņš bija FKTK priekšsēdētāja vietnieks, kā arī pildīja komisijas priekšsēdētāja pienākumus.

Saskaņā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likumu FKTK priekšsēdētāju amatā uz sešiem gadiem ieceļ Saeima pēc finanšu ministra un Latvijas Bankas prezidenta priekšlikuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nezinu, kas Pēteris Putniņš, bet kā šodien atceros – kad izpākstoja “Krāpjbanku”, galveno fuск-tuka mačku vienkārši aizvrotēja uz citu naudīgu gešefti.

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+