Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
1. februāris, 2016
Drukāt

FKTK vadītāja amatam virza Putniņu

Foto LETAFoto LETA

Šodien Saeimā iesniegts kopīgs Latvijas Bankas (LB) prezidenta Ilmāra Rimšēviča un finanšu ministra Jāņa Reira priekšlikums Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja amatam virzīt līdzšinējo FKTK vadītāja vietnieku Pēteri Putniņu, teikts LB un Finanšu ministrijas (FM) kopīgā paziņojumā.

LB prezidents un finanšu ministrs uzskata, ka Putniņš ir piemērotākais kandidāts tiem uzdevumiem, kas FKTK jāpaveic šajā brīdī – saistībā ar cīņas pret naudas atmazgāšanu pastiprināšanu un Latvijas virzību uz dalību Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD).

Putniņa apstiprināšana amatā nodrošinātu arī pēctecību un to, ka tiek sekmīgi turpināti tie darbi, kas tika uzsākti iepriekšējā FKTK vadītāja Kristapa Zakuļa laikā, tostarp Eiropas banku savienības principu iedzīvināšana un vienotās banku uzraudzības stiprināšana.

Rimšēvičs un Reirs cer, ka izvirzītais kandidāts gūs atbalstu Saeimā.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (45)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+