Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
1. februāris, 2016
Drukāt

FKTK vadītāja amatam virza Putniņu

Foto LETAFoto LETA

Šodien Saeimā iesniegts kopīgs Latvijas Bankas (LB) prezidenta Ilmāra Rimšēviča un finanšu ministra Jāņa Reira priekšlikums Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja amatam virzīt līdzšinējo FKTK vadītāja vietnieku Pēteri Putniņu, teikts LB un Finanšu ministrijas (FM) kopīgā paziņojumā.

LB prezidents un finanšu ministrs uzskata, ka Putniņš ir piemērotākais kandidāts tiem uzdevumiem, kas FKTK jāpaveic šajā brīdī – saistībā ar cīņas pret naudas atmazgāšanu pastiprināšanu un Latvijas virzību uz dalību Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD).

Putniņa apstiprināšana amatā nodrošinātu arī pēctecību un to, ka tiek sekmīgi turpināti tie darbi, kas tika uzsākti iepriekšējā FKTK vadītāja Kristapa Zakuļa laikā, tostarp Eiropas banku savienības principu iedzīvināšana un vienotās banku uzraudzības stiprināšana.

Rimšēvičs un Reirs cer, ka izvirzītais kandidāts gūs atbalstu Saeimā.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+