Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
1. februāris, 2016
Drukāt

FKTK vadītāja amatam virza Putniņu

Foto LETAFoto LETA

Šodien Saeimā iesniegts kopīgs Latvijas Bankas (LB) prezidenta Ilmāra Rimšēviča un finanšu ministra Jāņa Reira priekšlikums Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja amatam virzīt līdzšinējo FKTK vadītāja vietnieku Pēteri Putniņu, teikts LB un Finanšu ministrijas (FM) kopīgā paziņojumā.

LB prezidents un finanšu ministrs uzskata, ka Putniņš ir piemērotākais kandidāts tiem uzdevumiem, kas FKTK jāpaveic šajā brīdī – saistībā ar cīņas pret naudas atmazgāšanu pastiprināšanu un Latvijas virzību uz dalību Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD).

Putniņa apstiprināšana amatā nodrošinātu arī pēctecību un to, ka tiek sekmīgi turpināti tie darbi, kas tika uzsākti iepriekšējā FKTK vadītāja Kristapa Zakuļa laikā, tostarp Eiropas banku savienības principu iedzīvināšana un vienotās banku uzraudzības stiprināšana.

Rimšēvičs un Reirs cer, ka izvirzītais kandidāts gūs atbalstu Saeimā.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+