Mobilā versija
+3.2°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
31. maijs, 2017
Drukāt

Flinns piekritis nodot dokumentus Senāta komitejai par Krieviju (1)

ASV prezidenta Donalda Trampa padomnieks nacionālās drošības jautājumos Maikls Flinns atkāpies. REUTERS/LETAASV prezidenta Donalda Trampa padomnieks nacionālās drošības jautājumos Maikls Flinns atkāpies. REUTERS/LETA

Bijušais ASV prezidenta Donalda Trampa padomnieks nacionālās drošības jautājumos Maikls Flinns piekritis iesniegt dokumentus Senāta izlūkošanas komitejā, kas izmeklē Krievijas iespējamo jaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās pagājušajā gadā, atklājusi kāda Flinnam tuvu stāvoša persona.

Flinns nodos komitejai dokumentus, kas saistīti ar diviem viņa uzņēmumiem, kā arī personiska rakstura dokumentus, kurus komiteja pieprasīja iepriekš šomēnes.

Flinns sākotnēji atteicās nodot komitejai savus dokumentus, atsaucoties uz konstitūcijas piekto labojumu, kas aizsargā cilvēkus no piespiešanas liecināt pret sevi krimināllietās.

Flinna advokāti apgalvoja, ka komitejas sākotnējā prasība bijusi pārāk plaša un prasīja Flinnam atklāt informāciju, kas varētu tikt izmantota pret viņu pašu.

Pievienot komentāru

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+