Mobilā versija
+13.1°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Flirtēšanas kļūdas, kuras attiecībās ar vīrieti sieviete pieļauj visbiežāk

1. Tu pieņem, ka viņš nojauš par tavām simpātijām

1no9
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Flirtēšana ir teju katras mūsdienu sievietes ikdienas sastāvdaļa komunikācijā ar pretējo dzimumu. Gan partnerattiecībās, gan pļāpājot ar nesen satiktu vīrieti spēja sarunas gaitā apmainīties trāpīgām asprātībām un vieglu flirtu ne tikai uzlabo noskaņojumu, bet arī vairo mūsu pašapziņu. Tiesa, šai sakarā jāatceras, ka pārspīlēta uzvedība flirtēšanu padarīs muļķīgu, tāpēc piedāvājam iepazīties ar izplatītākajām kļūdām, ko apkopojis womanitely.com un ko, saskaņā ar vīriešu teikto, sievietes flirtējot mēdz pieļaut.

Tu uzskati, ka vīrietis, kuru ieraugot tava sirds sitas straujāk un acis iemirdzas, nojauš par tavām simpātijām pret viņu vien tāpēc, ka esi īpaši saposusies par godu jūsu iespējamajai tikšanās reizei, nejauši saskrienoties, piemēram, biroja gaiteņos? Ja tā, tad tu maldies! Ja vēlies, lai tavi centieni iepazīties tuvāk patiešām rezultētos ar panākumiem, nebaidies spert pirmo soli, izrādot acīmredzamu ieinteresētību.

Jebkurā gadījumā krietni patīkamāk tomēr ir nožēlot izdarīto, nevis ilgu laiku mocīties pašpārmetumos par aktīvas rīcības trūkumu un šaubās, vai viņam šķieti pievilcīga vai tomēr neesi interesanta. Ja nepamēģināsi, neuzzināsi!

  1. Tu pieņem, ka viņš nojauš par tavām simpātijām
  2. Tu stāsti par citiem vīriešiem, kuri izrāda simpātijas tev
  3. Tu esi pārāk pašpārliecināta
  4. Nemitīga smiešanās
  5. Pārmērīga ieinteresētība
  6. Flirts internetā
  7. Izlikšanās
  8. Atsvešinātība un vienaldzība
  9. Pārmērīga noslēpumainība

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+