Mobilā versija
-1.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Flirtēšanas kļūdas, kuras attiecībās ar vīrieti sieviete pieļauj visbiežāk

1. Tu pieņem, ka viņš nojauš par tavām simpātijām

1no9
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Flirtēšana ir teju katras mūsdienu sievietes ikdienas sastāvdaļa komunikācijā ar pretējo dzimumu. Gan partnerattiecībās, gan pļāpājot ar nesen satiktu vīrieti spēja sarunas gaitā apmainīties trāpīgām asprātībām un vieglu flirtu ne tikai uzlabo noskaņojumu, bet arī vairo mūsu pašapziņu. Tiesa, šai sakarā jāatceras, ka pārspīlēta uzvedība flirtēšanu padarīs muļķīgu, tāpēc piedāvājam iepazīties ar izplatītākajām kļūdām, ko apkopojis womanitely.com un ko, saskaņā ar vīriešu teikto, sievietes flirtējot mēdz pieļaut.

Tu uzskati, ka vīrietis, kuru ieraugot tava sirds sitas straujāk un acis iemirdzas, nojauš par tavām simpātijām pret viņu vien tāpēc, ka esi īpaši saposusies par godu jūsu iespējamajai tikšanās reizei, nejauši saskrienoties, piemēram, biroja gaiteņos? Ja tā, tad tu maldies! Ja vēlies, lai tavi centieni iepazīties tuvāk patiešām rezultētos ar panākumiem, nebaidies spert pirmo soli, izrādot acīmredzamu ieinteresētību.

Jebkurā gadījumā krietni patīkamāk tomēr ir nožēlot izdarīto, nevis ilgu laiku mocīties pašpārmetumos par aktīvas rīcības trūkumu un šaubās, vai viņam šķieti pievilcīga vai tomēr neesi interesanta. Ja nepamēģināsi, neuzzināsi!

  1. Tu pieņem, ka viņš nojauš par tavām simpātijām
  2. Tu stāsti par citiem vīriešiem, kuri izrāda simpātijas tev
  3. Tu esi pārāk pašpārliecināta
  4. Nemitīga smiešanās
  5. Pārmērīga ieinteresētība
  6. Flirts internetā
  7. Izlikšanās
  8. Atsvešinātība un vienaldzība
  9. Pārmērīga noslēpumainība

Pievienot komentāru

Ļoti, ļoti patīk! Elza Rozentāle koncertiem izvēlas Latvijas modes mākslinieku tērpusLai arī ikdienā dziedātāja Elza Rozentāle priekšroku dod vienkāršam un ērtam apģērbam, uz skatuves māksliniece izvēlas krāšņus Latvijas jauno modes mākslinieku darinātus tērpus.
Draugiem Facebook Twitter Google+