floorball.lv

Florbola izlase pasaules astotniekā 0

Latvijas sieviešu florbola izlase otrdien iekļuva Čehijā notiekošā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Latvijas florbolistes astotdaļfinālā ar 4:3 (0:0, 1:1, 3:2) pārspēja Slovākijas valstsvienību. Šī bija Latvijas izlases pirmā uzvara šajā čempionātā.

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Pirmais periods starp abām vienībām aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē Santa Torstere izvirzīja Latvijas izlasi vadībā, tomēr dažas minūtes vēlāk slovākietes panāca izlīdzinājumu.

Trešajā trešdaļā Slovākijas valstsvienībai pēc realizēta soda metiena pirmo reizi šajā mačā izdevās izvirzīties vadībā, tomēr pēc tam cīņas 48.minūtē Luīze Biļinksa rezultātu izlīdzināja, bet pēc divām minūtēm viņa bija precīza vēlreiz, izvirzot Latviju jau vadībā. Slovākietes centās atspēlēties, bet par to saņēma bumbiņu savos vārtos, kad 55.minūtē izcēlās Diāna Isjomina. Taču pretinieces nepadevās un mazāk kā trīs minūtes pirms pamatlaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Slovākijas izlase centās mača izskaņā panākt neizšķirtu, taču tas viņām neizdevās, un Latvija svinēja pirmo uzvaru turnīrā.

Par labāko Latvijas izlases sastāvā tika nosaukta Isjomina.

Ceturtdaļfinālā Latvija spēkosies ar Zviedriju.

Apakšgrupu turnīru Latvija aizvadīja ļoti neveiksmīgi, ciešot trīs smagas neveiksmes. Pirmajā mačā sestdien tā ar 1:6 zaudēja grupas favorītei Šveicei, dienu vēlāk ar 0:7 kapitulēja Norvēģijai, bet pirmdien ar 1:12 kapitulēja arī Čehijai.