Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
26. marts, 2015
Drukāt

FM ierēdni Ilondu Stepanovu ieceļ Valsts kontroles padomes locekles amatā

valsts_kontrole_emblema

Saeima ceturtdien Valsts kontroles padomes locekles amatā iecēla Finanšu ministrijas Budžeta departamenta direktori Ilondu Stepanovu, aģentūra BNS uzzināja Saeimas sēdē.

Par Stepanovas iecelšanu balsoja 79 deputāti.

Stepanovu Valsts kontroles padomes locekļa amatam virzīja valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Jauns padomes loceklis kontrolei bija jāmeklē, jo 11.martā beidzās iepriekšējās padomes locekles Maritas Salgrāves otrs pilnvaru termiņš.

Stepanova kopš 1996.gada strādā Finanšu ministrijā un no 2006.gada ir ministrijas Budžeta departamenta direktore. Stepanovas pienākumi Finanšu ministrijā ir saistīti ar gadskārtējā valsts budžeta likumprojekta un paskaidrojumu sagatavošanas, kā arī dalība vidējā termiņa budžeta ietvara sagatavošanā.

Krūmiņa norāda, ka Stepanovai ir atbilstošas profesionālās zināšanas un pieredze, lai pildītu jaunos amata pienākumus.

Valsts kontrole ir neatkarīga institūcija, kas ir pakļauta vienīgi likumam un darbojas sabiedrības interesēs. Gada pārskatā tiks sniegta koncentrēta informācija par veiktajām revīzijām, konstatētajām problēmām un sniegtajiem ieteikumiem.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+