Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
26. marts, 2015
Drukāt

FM ierēdni Ilondu Stepanovu ieceļ Valsts kontroles padomes locekles amatā

valsts_kontrole_emblema

Saeima ceturtdien Valsts kontroles padomes locekles amatā iecēla Finanšu ministrijas Budžeta departamenta direktori Ilondu Stepanovu, aģentūra BNS uzzināja Saeimas sēdē.

Par Stepanovas iecelšanu balsoja 79 deputāti.

Stepanovu Valsts kontroles padomes locekļa amatam virzīja valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Jauns padomes loceklis kontrolei bija jāmeklē, jo 11.martā beidzās iepriekšējās padomes locekles Maritas Salgrāves otrs pilnvaru termiņš.

Stepanova kopš 1996.gada strādā Finanšu ministrijā un no 2006.gada ir ministrijas Budžeta departamenta direktore. Stepanovas pienākumi Finanšu ministrijā ir saistīti ar gadskārtējā valsts budžeta likumprojekta un paskaidrojumu sagatavošanas, kā arī dalība vidējā termiņa budžeta ietvara sagatavošanā.

Krūmiņa norāda, ka Stepanovai ir atbilstošas profesionālās zināšanas un pieredze, lai pildītu jaunos amata pienākumus.

Valsts kontrole ir neatkarīga institūcija, kas ir pakļauta vienīgi likumam un darbojas sabiedrības interesēs. Gada pārskatā tiks sniegta koncentrēta informācija par veiktajām revīzijām, konstatētajām problēmām un sniegtajiem ieteikumiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+