Reklāmraksti

Focus – Komandas sadarbības pasākumi (Team Building)0

Uzņēmuma darbiniekiem un uzņēmuma vadībai bieži vien rodas dažādas vajadzības uzlabot komandas darbību. 

Focus piedāvā uzlabot dažādus procesus, piedaloties aktīvos pasākumos!

Focus – tie ir rūpīgi un ar individuālu pieeju plānoti pasākumi. Tās ir rūpes par mērķu sasniegšanu un produktīvi pavadītu laiku.

Focus piedāvā šādus pasākumus:

Veiksmīga komanda (Seminārs): Seminārs par komandas būtību un nozīmi, dalībnieku lomām un vērtībām. Seminārā tiek apzinātas tādas tēmas kā komandas dalībnieku lomas un vērtības, savstarpējā komunikācija un efektīva informācijas aprite. Tas var būt kā ievaddaļa citiem pasākumiem.

Komandas piedzīvojums 1+1=3: Stratēģiska piedzīvojumu sacensība, kas notiek āra (outdoor) apstākļos, izmantojot dabā atrodošos objektus un iespējas. Pasākums ir aizraujošs komandas piedzīvojums, veicot interesantu maršrutu. Tas var būt kā stratēģiska komandu sacensība, pārgājiens, kā arī misija vai izdzīvošanas spēle. Pasākuma maršruts var būt papildināts ar laivu, velo, slēpju un tml. posmu, atbilstoši vēlmēm. Tā ir lieliska iespēja veikt komandas re-startu.

Pilsētas sacensība: Pasākums, kas notiek kādā pilsētā vai tās daļā – piemēram, Siguldā, Cēsīs, Sabilē vai Rīgas centrā, Mežaparkā vai tml. Komandas stratēģiskā sacensība pilsētvidē. Lielisks veids kā iepazīt kolēģus ārpus ierastā ikdienas ritma, kā arī iepazīt norises vietas vēsturi un kultūru – interesantus objektus, degustācijas un uc. Izdevīgs pasākuma formāts ierobežota laika apstākļos.

Kino uzņemšana: Filmas uzņemšanas pasākums, kurā tiek iesaistīta visa komanda  – izvēlēti režisori un attiecīgajām lomām aktieri. Noslēgumā Oskara balvas pasniegšanas ceremonija. Radošs un neikdienišķs pasākums. Katrs var iejusties kino industrijas jomā gan kā lomas spēlētājs, gan kā režisors. Iespēja realizēt un iemūžināt vistrakākās idejas, uzdrīkstēties vairāk nekā parasti. Oskaru ceremonija var būt kā lielisks gada noslēguma pasākums gan kā maza ballīte, gan kā liela grezna balle.

Pastāstiet par sasniedzamo mērķi un Focus saplānos jūsu komandai optimālāko pasākumu!

Fokusējies, lai sasniegtu mērķi!

www.teambuilding.lv

LA.lv