×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. februāris, 2013
Drukāt

Fogelis: LOV budžeta grozījumos nepieciešami vismaz 200 000 latu

foto: LETAfoto: LETA

SIA “Latvijas Olimpiskā vienība” (LOV) 2013.gada budžeta grozījumos nepieciešami vismaz 200 000 latu, lai sasniegtu 2012.gada izdevumu apjomu, šodien aģentūrai LETA sacīja LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis.

Fogelis šodien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēdē norādīja, ka 2012.gadā LOV tika piešķirts 1,4 miljoni latu, savukārt šogad ir piešķirts 1,2 miljoni latu. Fogelis aģentūrai LETA skaidroja, ka organizācija 2012.gada sākumā saņēma nepilnu 1,2 miljonus latu un atlikusī summa tika piešķirta budžeta grozījumos.

LOV valdes priekšsēdētājs cer, ka līdz ar apakškomisijas atbalstu arī šogad budžeta grozījumos tiks piešķirti vismaz 200 000 latu, taču, reāli raugoties, maksimālajā scenārijā būtu nepieciešami 250 000 latu. Fogelis uzsvēra, ka organizācijai ir laba sadarbība ar Izglītības un zinātnes ministriju, kas dod cerības uz šī jautājuma pozitīvu risinājumu.

LOV valdes priekšsēdētājs skaidroja, ka līdzekļi ir nepieciešami treniņu darba nodrošināšanai, tostarp treniņu vietu īrei, sportistu ēdināšanai un transporta izdevumu segšanai, sportistiem pārvietojoties uz treniņu nometnēm un sacensībām.

Savukārt Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Ivans Klementjevs (SC) aģentūrai LETA norādīja, ka par iespējām atbalstīt LOV vajadzības varēs spriest tad, kad būs aktuāls jautājums par budžeta grozījumiem. Esot jāņem vērā, ka sportam tiek atvēlēts diezgan maz naudas, taču finansējums ir nepieciešams arī dažādu sporta veidu federācijām.

Deputāts piebilda, ka sportā problēmu ir daudz, taču finansējums ir ierobežots.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+