Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
21. jūnijs, 2013
Drukāt

Folkloras diena “Saules koks”

foto - Letafoto - Leta

Sestdien, 6. jūlijā no 11.00 līdz 20.00 Vērmanes dārzu pieskandinās folkloras diena “Saules koks”.

Lielā skatuve
KAM TĀ SĒTA PRET KALNIŅU, KO AUSTRIŅA VIZINĀJA?

11.00 -12.00  SAULE un DZIESMU PRIEKS
Rīgas BUDĒĻI, Cēsu DZIETI, Līvānu CEIRULEITS, Nīcas etnogrāfiskais ansamblis,  Rīgas DANDARI
12.00 – 13.00  DABAS APDZIEDĀŠANA
Madonas  VĒRTUMNIEKI, Jūrkalnes MAĢIE SUITI, Ventspils LAIPA, Rencēnu ROTA, Upītes jauniešu kopa UPĪTE
13.00 – 14.00  DARBA DZIESMAS
Rīgas SAUCĒJAS, Dobeles LEIMAŅI, Briežuciema etnogrāfiskais ansamblis, Jaunlaicenes PUTNIS, Rīgas DANČU KLUBS
14.00 – 15.00 PRECĪBAS
Liepājas ATŠTAUKAS, Daugavpils DZĪSME, Jelgavas DIMZĒNS, Rēzeknes VĪTERI, Rucavas etnogrāfiskais ansamblis un kapela PAURUPĪTE
15.00 -16.00 KĀZAS
Rīgas GRODI, Daugavpils SVĀTRA, Salnavas etnogrāfiskais ansamblis un kapela SĀBRI, Rīgas IĻJINSKAJA PJATŅICA, Rēzeknes RŪTA
16.00 – 17.00 ES ATRADU TO KOCIŅU (DZIMTĀS SĒTAS APDZIEDĀŠANA)
Siguldas SENLEJA, Smārdes MILZKALNIEKI, Viļakas ATZELE, Rīgas VILKAČI, Turku TURKI

Mazā skatuve
NOVADU DIŽOŠANĀS
11.00 – 12.00 LATGALE  
Andrupenes SOVVAĻNĪKI, Preiļu  RŪTOJ, Pušmucovas OLŪTI, Daugavpils SVĀTRA
12.00 – 13.00 KURZEME
Popes PŪNIKA, Ventspils ZDRAVICA, Alsungas SUITIŅI, Smārdes MILZKALNIEKI
13.00 – 14.00 ZEMGALE
Codes DREŅĢERI, Dobeles PUDURIS, Katlakalna RĀMUPE, Līvbērzes ZEMGAĻI
14.00 – 15.00 LATGALE
Medņevas EGLE, Izvaltas MOZĪ LATGALĪŠI, Upītes jauniešu kopa UPĪE, Ņukšu RĪKŠOVA
15.00 – 16.00 VIDZEME
Mālpils MĀLIS, Barkavas MADAVA, Saulkrastu DVĪGA, V alkas NĀBURGI
16.00 – 17.00 KURZEME
Jūrkalnes MAĢIE SUITI, Nīcas etnogrāfiskais ansamblis,Ventspils  LAIPA, Rucavas etnogrāfiskais ansamblis un kapela PAURUPĪTE

Mazā skatuve
PĒCPUSDIENA

17.00 – 18.00    DZIED’ PA PRIEKŠU BRĀĻU MĀSA (Mūsdienu tautas mūzika)
Rīgas KOKLE, LAIKSNE un LĀNS, Preiļu RŪTOJ, Vidrižu DELVE, Baškīrijas ATBALSS

18.00 – 19.00    VISA RĪGA SKANĒT SKAN ( Muzikantu programma)
Valkas SUDMALIŅAS, lietuviešu kapela JURGINAS, TALS’TRIMIŠ, REKOVAS DZINTARS, Jērcēnu MEŽĀBELE, Ozolmuižas ŪZULEŅI

19.00 – 20.00    DZIEDAM JAUNI, DZIEDAM VECI (Novadu programma)
Bozovas etnogrāfiskais ansamblis, Sakstagala KOLNASĀTA, Rīgas KARAGOD, Kupravas etnogrāfiskais ansamblis, Omskas DAINA, Dagdas OLŪTEŅI

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+