Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

Folkloras skolā stāstīs par Rusteiķa filmu “Dzimtene sauc. Kāzas Alsungā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Visu nākamo nedēļu, no 26. līdz 30. janvārim, Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC) risināsies Folkloras skolas IV sesija, LA.lv uzzināja LNKC.

Programma katru dienu no plkst. 10 līdz aptuveni plkst. 17, tajā iekļauta gan tautas un pasaules mūzika, gan arheoloģija un tautastērpi, gan režija un stāstāmā folklora. Savukārt otrdien, 27. janvārī plkst.14 LNKC zālē etnogrāfiskā ansambļa “Gudenieku suiti” vadītāja Lidija Jansone stāstīs par suitu kāzām un komentēs vietas un cilvēkus, kas atainoti Aleksandra Rusteiķa 1935. gada filmā “Dzimtene sauc. Kāzas Alsungā”.

LNKC sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika stāsta, ka skolas mērķis ir paplašināt zināšanas tradicionālajā kultūrā un ar to saistītajās nozarēs – arheoloģijā, antropoloģijā un filozofijā. Folkloras skolas absolventi saņems apliecību par kursu programmas sekmīgu apguvi. Folkloras skolu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, aicināts ikviens interesents.

Pievienot komentāru

Grāmatu tirgotāju apetīte – pārāk liela (5)Grāmatu pircēji saka – grāmatas ir dārgas. Izdevēji – grāmatu tirgotāju apetīte ir pārāk liela. Tirgotāji – grāmatu tirdzniecība vairs nav bizness, bet tikai hobijs… Kuram taisnība?
Draugiem Facebook Twitter Google+