Mobilā versija
+17.3°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

Folkloras skolā stāstīs par Rusteiķa filmu “Dzimtene sauc. Kāzas Alsungā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Visu nākamo nedēļu, no 26. līdz 30. janvārim, Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC) risināsies Folkloras skolas IV sesija, LA.lv uzzināja LNKC.

Programma katru dienu no plkst. 10 līdz aptuveni plkst. 17, tajā iekļauta gan tautas un pasaules mūzika, gan arheoloģija un tautastērpi, gan režija un stāstāmā folklora. Savukārt otrdien, 27. janvārī plkst.14 LNKC zālē etnogrāfiskā ansambļa “Gudenieku suiti” vadītāja Lidija Jansone stāstīs par suitu kāzām un komentēs vietas un cilvēkus, kas atainoti Aleksandra Rusteiķa 1935. gada filmā “Dzimtene sauc. Kāzas Alsungā”.

LNKC sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika stāsta, ka skolas mērķis ir paplašināt zināšanas tradicionālajā kultūrā un ar to saistītajās nozarēs – arheoloģijā, antropoloģijā un filozofijā. Folkloras skolas absolventi saņems apliecību par kursu programmas sekmīgu apguvi. Folkloras skolu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, aicināts ikviens interesents.

Pievienot komentāru

Nometne mūziķu uzmundrināšanai. Arī Ūdrītis atgūst dzīvesprieku (1)No 14. līdz 17. augustam Talsu novadā norisinājās radošā nometne mūziķiem, kurus piemeklējušas dažāda rakstura veselības un sadzīves problēmas.
Draugiem Facebook Twitter Google+