×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. novembris, 2014
Drukāt

Fonds “Viegli” gatavojas ikgadējam Ziemas burziņam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” 14. un 15. decembrī aicina uz ikgadējo Viegli Ziemas burziņu! Pasākuma galvenais uzsvars būs uz kopā būšanu un prieku – gan vienam ar otru, gan „Viegli” muzikālajiem skaņdarbiem.
Tāpat būs arī sirsnīga kopdarbošanās Lapsas piparkūku darbnīcā, mierīga lasīšana vai aktīvas diskusijas Bibliotēkā (ar mudinājumu iemainīt kādu savu jau izlasītu grāmatu pret kādu vēl neiepazītu darbu no mūsu krājuma), neaizmirstot par iedvesmotu apsveikuma kartīšu rakstīšanu un sūtīšanu saviem mīļajiem.
Par pasākuma muzikālo daļu rūpēsies mūziķi, kuri piedalījušies abu fonda “Viegli” mūzikas albumu ierakstos – Renārs Kaupers, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane – Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Protams, būs arī pārsteigumi un mūsu viesmāksliniecisko draugu īpašie priekšnesumi.
Visi pasākuma ieņēmumi tiks ziedoti Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» projektu un mērķu īstenošanai – turpināt sakopt un labiekārtot dzejnieka mājas «Dzirnakmeņi», veidojot tās par radošuma centru, kā arī – veidojot apbalvojumu “Laiks Ziedonim” un izstrādājot mācību spēli “Krāsainās pasakas”.
Fonds darbojas un realizē dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: «Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties». Tādejādi, ar katru nopirkto biļeti, arī Jūs līdzdarbojaties šajos darbos.
• Norises datums, laiks: 14. decembris plkst. 15:00 un 19:00, 15. decembris plkst. 18:30.
• Norises vieta: Latvijas Dzelzceļa muzejs, Rīga, Uzvaras bulv.2/4
• Pasākuma formāts: stāvkoncerts
• Ieeja atvērta stundu pirms koncerta sākuma. Pasākuma ilgums: 2 stundas

Kas jāņem līdzi?
Noteikti sameklējiet sev tuvo cilvēku pasta adreses – ar Latvijas Pasts atbalstu sveicienu Ziemassvētkos varēsiet nosūtīt bez maksas! Ņemiet līdzi grāmatas maiņas Bibliotēkai, nedaudz skaidras naudas kārumiem un vieglu garastāvokli!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+