×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
17. jūnijs, 2015
Drukāt

“Foo Fighters” pēc solista kritiena atceļ atlikušos koncertus Eiropā

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu rokgrupa “Foo Fighters” atcēlusi atlikušo Eiropas koncertturnejas daļu, jo solists Deivs Grols koncertā Zviedrijā nokrita no skatuves un salauza kāju.

Grols pabeidza piektdienas koncertu ar ieģipsētu kāju. Viņš sacīja, ka esot vēlējies izrādīt tādu pašu apņēmību arī pārējos turnejas koncertos, taču ārsti likuši turēt kāju paceltu gaisā.

“Man ļoti žēl, taču ārsti mums lika atcelt koncertus,” sacīja Grols, kurš kādreiz bija grandžroka grupas “Nirvana” bundzinieks. “Tagad man jāparūpējas, lai mēs varētu uzstāties vēl gadiem ilgi!”

“Foo Fighters” atcēla piecus koncertus Eiropā. To skaitā ir arī uzstāšanās Glastonberijas mūzikas festivālā 26.jūnijā. “Foo Fighters” bija starp trijiem galvenajiem viesiem.

Glastonberijas festivāla rīkotāji paziņoja, ka meklēšot “Foo Fighters” aizvietotājus.

Nākamā “Foo Fighters” uzstāšanās plānota 4.jūlijā Vašingtonā.

Grols piektdien koncertā Gēteborgā nokrita no 3,5 metrus augstas skatuves. Tas notika koncerta otrās dziesmas “Monkey Wrench” atskaņošanas laikā.

“Es gulēju uz muguras un domāju – vai tas patiešām notiek? Mēs neesam tikuši pat līdz kliegšanai dziesmā, bet koncerts jau ir cauri?” sacīja Grols.

46 gadus veco Grolu aizveda uz slimnīcu, bet pēc stundas viņš atgriezās ar ieģipsētu kāju un nospēlēja koncertu.

“Tas, bez šaubām, bija dīvainākais “Foo Fighters” koncerts grupas 20 gadu pastāvēšanas laikā. Pilnīgi noteikti. No sākuma tā šķita traģēdija, taču vēlāk pārvērtās triumfā. Mēs aizgājām no skatuves, daudz vairāk novērtējot to, kas mums ir,” norādīja Grols.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+