Laukos
Bizness

“Food Union” – astoņi jauni saldējumi, arī karoga krāsās0

Publicitātes foto

Tuvojoties siltajam gada laikam, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union”, kas vienlaikus ir arī saldējuma ražošanas līderis Baltijas valstīs, nāk klajā ar astoņiem saldējuma jaunumiem. Šogad gan ar tradicionālām, gan pavisam jaunām garšām un veidiem ir papildināts tādu saldējuma zīmolu klāsts kā “Ekselence”, “Kārums”, “Pols” un “Tio”, kā arī radīts pilnīgi jauns saldējums uz kociņa – “Rasēns”. Kopējās investīcijas, kuras uzņēmums ieguldījis jaunu produktu attīstībā, ir ap 150 tūkstošiem eiro, vēsta uzņēmums.

“Nemitīgi domājam, kā pārsteigt un iepriecināt mūsu patērētājus ar interesantiem un tendencēm atbilstošiem produktiem. Šogad esam ieviesuši gan pilnīgi jaunu saldējuma veidu, kāds Latvijas tirgū nebija redzēts, mainot izpratni par saldējumu, gan veikalu plauktos atgriežam sen mīlētās garšas, lai ikviens aukstā garduma cienītājs varētu palutināt sevi ar garšīgu desertu,” stāsta “Food Union” saldējumu zīmolu vadītāja Sandra Usačeva.

Gardēžu saldējuma “Ekselence” piedāvājumu klāsts ir papildināts ar diviem jaunumiem, starp kuriem ir arī veltījums Latvijas simtgadei – saldējums Latvijas karoga krāsās. Tā īpašo, Latvijai raksturīgo garšu veido meža ogu sorbets apvienojumā ar maigu vaniļas plombīru. Tāpat, iedvesmojoties no Eiropā labi zināmajām nugas (nougat) konfektēm, “Ekselence” zīmolam pievienojas lazdu riekstu saldējums ar nugas mērci. Abi jaunie “Ekselence” saldējumi ir pieejami 1l iepakojumos, tādējādi tie ir lieliski piemēroti pasniegšanai desertu veidā svētkos un baudīšanai kuplākā kompānijā.

“Food Union” šogad ievieš pavisam jaunu saldējuma kategoriju, paplašinot bērnu iecīnītā zīmola “Rasēns” produktu klāstu ar divu veidu saldējumiem uz kociņa – “Rasēns” staipīgo saldējumu ar košļājamās gumijas garšu, kas patiks arī vegāniska dzīvesstila piekritējiem, un tropisko – meloņu un arbūza – garšas saldējumu. “Rasēns” saldējumā, gluži tāpat kā citos “Rasēns” produktos, nav konservantu un mākslīgo krāsvielu.

Vienlaikus uzklausot patērētāju vēlmes un nostalģiskas atmiņas par kādreiz iecienītām garšām, šogad tiek laists klajā arī jauns zīmola “Pols” saldējums uz kociņa ar citrona glazūru, piešķirot klasiskajam “Pols” saldējumam vēl atvēsinošāku garšu.

Papildināts arī krējuma saldējuma zīmola “Tio” klāsts, pirmo reizi patērētājiem piedāvājot šo saldējumu uz kociņa ar divām jaunām garšām – karameļu un lazdu riekstu. Tāpat starp šī gada jaunumiem ir arī unikālais biezpiena saldējums “Kārums” ar šokolādes mērci un lazdu riekstu garšu.

Jaunie “Food Union” saldējumi būs pieejami no 21.aprīļa.

LA.lv