Ekonomika
Bizness

” Food Union” iegulda 60 000 eiro zīmola “Valmiera” paplašināšanā0

Virzoties uz mērķi patērētājiem piedāvāt veselīgus produktus ar augstu pievienoto vērtību, piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” paplašinājis zīmola “Valmiera” produktu klāstu ar četriem produktiem, jauninājumā ieguldot ap 60 000 eiro, portālu la.lv informēja uzņēmuma zīmola vadītāja Ilona Jaroša

Tiem, kam cieņā ir liesāki piena produkti, radīts zīmola ” Valmiera” produkts “Grieķu jogurts” ar 0% un 2% tauku saturu. Savukārt, tiem, kuri labprāt izvēlas ar olbaltumvielām bagātinātus piena produktus, radīts universāls “Valmiera” ” Fit&Protein” jogurts ar 37g olbaltumvielu un 0% un 2% tauku sastāvā.

Jaunie jogurti jau ir pieejami tirdzniecības tīklu “Maxima”,”Mego”, “Stoockmann”, “Elvi”, “Beta”, “Aibe” veikalos, kā arī citos mazākos veikaliņos un, sākot ar maiju, būs pieejami arī tādos lielveikalos kā “Rimi”, “Prisma” un “Sky”.

Jau vēstīts, ka “Food Union” grupā ietilpst AS “Rīgas piena kombināts”, AS “Valmieras piens”, AS “Rīgas piensaimnieks, kā arī saldējuma ražotāji “Premia” Igaunijā, “Premier Is” Dānijā, “Isbjørn Is” Norvēģijā un “Alpin57Lux” Rumānijā un saldējuma ražotāju Baltkrievijā “Ingman Ice Cream”. “Food Union” grupas kopējais apgrozījums 2015.gadā sasniedza 256 miljonus eiro, informē kompānijā. Grupā kopumā tiek nodarbināti vairāk nekā 2500 darbinieku, no kuriem vairāk nekā 1200 darbinieku strādā uzņēmumos Baltijā.

LA.lv