×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
15. maijs, 2014
Drukāt

“Food Union” izveido pirmo uzņēmuma saldējuma kafejnīcu

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Lai nostiprinātu pozīcijas vietējā saldējuma tirgū, veidojot jaunus tirdzniecības kanālus, piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” Rīgā atklājis pirmo uzņēmuma kafejnīcu “Ekselence”, investējot 35 000 eiro, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Food Union” pārstāve Linda Ļisicina.

Kafejnīca atradīsies tirdzniecības centrā “Galerija Rīga”, un tajā tiks piedāvāti vairāk nekā 15 veidu Latvijā ražoti dabīgā piena saldējumi.

Kā norādīja Ļisicina, šogad nav plānots atvērt vēl kādu kafejnīcu, tomēr veiksmīgas attīstības gadījumā nav izslēgta jaunu kafejnīcu atklāšana nākamgad.

Savukārt kopumā tirdzniecības kanālu attīstībā “Food Union” šogad investējis jau 275 000 eiro.

“Uzņēmums šogad plāno attīstīt viesnīcu un restorānu jeb “HoReCa” segmentu un arvien vairāk piedāvāt saldējumu “Ekselence” restorānos un kafejnīcās, kā arī izvērst plašāku ielu tirdzniecību Rīgā un Jūrmalā,” sacīja “Food Union” pārstāve.

“Food Union” mērķis ir kļūt par galveno Latvijā ražota saldējuma piegādātāju Baltijas valstīs un Krievijā. Kopumā uzņēmums saldējuma produktu uzlabošanā pērn investējis 900 000 latu.

Kā vēstīts, AS “Rīgas piena kombināts” (RPK) un AS “Valmieras piens” ar Konkurences padomes atļauju kopš 2012.gada 9.maija apvienoti vienotā koncernā “Food Union”, piemērojot vairākus nosacījumus, kas aizsargā zemnieku, kā arī mazāko tirgotāju intereses. Noteikumi koncernam būs jāievēro līdz 2015.gada 31.martam.

Iepriekš, 2010.gada 2.novembrī, oficiāli tika paziņots, ka 91,89% “Valmieras piena” akciju iegādājies Krievijas uzņēmējs Jevģēnijs Varovs, savukārt 2011.gada martā RPK paziņoja par Krievijas investora Sergeja Beshmeļņicka piesaistīšanu uzņēmumam.

“Food Union” patlaban ir aptuveni 800 darbinieki, bet apvienotā uzņēmuma apgrozījums pārsniedz 100 miljonus eiro gadā. “Food Union” ražotnes iepērk pienu no vairāk nekā 400 Latvijas zemnieku saimniecībām un piena ražotājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+