×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
6. oktobris, 2014
Drukāt

“Food Union” nopērk vienu no Igaunijas pārtikas industrijas līderiem – “Premia Foods”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien, 6. oktobrī, “Food Union” akcionārs Andrejs Beshmeļņickis parakstīja vienošanos par “Premia Foods” saldējuma un saldēto produktu biznesa iegādi, portālu LA.lv informēja uzņēmuma pārstāvji.

Darījuma mērķis ir būtiski paplašināt biznesu Baltijas valstīs un Krievijā un apvienot vadošos reģionālos saldējuma zīmolus “Food Union” grupā. Noslēdzot šo darījumu, Food Union kļūst par vadošo saldējuma ražotāju Baltijas reģionā.

“Mēs priecājamies uzņemt vienu no Igaunijas pārtikas industrijas līderiem – “Premia Foods” – Food Union grupā. “Premia Foods” komanda ir profesionāla un ar lielu pieredzi saldējuma ražošanā, kā arī “Premia” ir ļoti spēcīgs un vērtīgs Baltijas zīmols, kuru mēs turpināsim attīstīt,” skaidro Food Union akcionārs Andrejs Beshmeļņickis.

“Šis ir būtisks notikums visiem saldējuma faniem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Mēs vēlamies radīt jaunus, izcilus produktus, kas turpinās priecēt Baltijas valstu iedzīvotājus. Mūsu mērķis ir pacelt Baltijas saldējuma ražošanas un baudīšanas kultūru pavisam jaunā līmenī,” piebilst Andrejs Beshmeļņickis.

AS “Premia Foods” ir publiska akciju sabiedrība, kas ir kotēta NASDAQ OMX Tallinas biržā. Darījumā tiek pārdoti divi no trim AS Premia Foods biznesa virzieniem (ieskaitot AB “Premia KPC” (Lietuva), AS “Premia TKH” (Igaunija), AS “Premia FFL” (Latvija) un OOO “Hladokombinat No1” (Krievija)), kas kopā veido pusi no uzņēmuma apgrozījuma. Darījuma apmērs ir 27,1 miljons eiro. Darījumu vēl jāapstiprina “Premia Foods” ārkārtas akcionāru pilnsapulcē, kas notiks trīs nedēļas pēc 6. oktobra, un Konkurences padomē Latvijā.

Andrejs Beshmeļņickis ir ukraiņu izcelsmes globālās pārtikas industrijas uzņēmējs. 2011. gadā Andrejs Beshmeļņickis iegādājās divus lielākos piena pārstrādes uzņēmumus Latvijā – AS “Rīgas piena kombināts” un AS “Valmieras piens” – un apvienoja tos “Food Union” grupā. Tagad šai grupai pievienojas AS “Premia Foods”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+