×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. decembris, 2015
Drukāt

“Forbes” blogeris: Baltijas valstu uzņemšana NATO bijusi milzīga kļūda (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Baltijas valstu uzņemšana NATO ir izrādījusies milzīga kļūda, žurnālā “Forbes” raksta tā blogeris Dags Bandovs.

“NATO ir iekļautas nevarīgas valstis, kuru aizstāvība neinteresē pārējo Eiropu. Tās ģeopolitiski nav svarīgas Amerikai, piedevām ir iesaistījušās asos strīdos ar Krieviju,” raksta Bandovs.

Viņš ir nobažījies, ka, ja notiks kaut kas ārkārtējs, ASV būs jācīnās ar Krieviju vienai pašai, jo Eiropas atbalsts būs minimāls.

Žurnālists uzdod jautājumu par to, kāpēc 30 000 amerikāņu karavīru aizsargā Rietumeiropu, norādot, ka Eiropas karavīri nedodas uz ASV aizsargāt to.

Savā rakstā Bandovs norādījis, ka Melnkalnes pievienošanās NATO dalībvalstīm ir tikpat bezjēdzīga kā vēl kāda nenozīmīga paziņas apstiprināšana sociālajā tīklā “Facebook”. Bandovs gan norāda, ka Melnkalnes pievienošanās NATO vismaz ir nenozīmīga, savukārt Baltijas valstis rada apdraudējumu ASV.

Aģentūra “Bloomberg” iepriekš par Bandovu rakstījusi, ka viņš saņēmis naudu no lobētāja Džeka Abrāmofa, rakstot pasūtījuma rakstus. Kopumā Bandovs esot uzrakstījis no 12 līdz 24 pasūtījuma rakstiem vairāku gadu garumā, sākot no pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vērība tiek piegriezta tādēļ, lai mums SAGĀDĀTU priecīgus ZIEMASSVĒTKUS UN LAIMĪGU JAUNO GADU!!! Bez tam sava “alga” ir jānopelna ikvienam no mums!?????????

  2. Pilnīgi bezjēdzīgs pasūtījuma raksts. Kurš no LETAs un LA žurnālistiem kalpo kremlim un liek šādu
    smērējumu dezinformācijai cerībā, ka kāds uzķersies?

  3. Latvijas dēļ ASV nekad nav karojušas, bet Izraēla gan ASV ir ierāvusi ne vienā vien asinsizliešanā, tā ka ASV vajadzētu atteikties no Izraēlas aizsargāšanas, īpaši pēc tam, kad tieši Izraēlas diaspora izraisīja pēdējo ekonomisko superkrīzi ASV (Lemann&Brodhers “bankrots”). Izraēla ir smagi uzmetusi gan ASV, gan Rietumeiropu. Arī bēgļu lavīna Eiropā ir absolūti inspirēta, ne velti Netanjahu aicināja gada sākumā žīdus pamest Rietumus un doties uz Izraēlu.

  4. Bandavs ir krievs un tas ir pasūtījuma raksts ,galvenais Latvijas portāliem atkal kaut ko sliktu par Latviju uzrakstīt ,kāpēc Jūs publicējiet šādus negatīvus pasūtījuma rakstus pret Baltijas valstīm?

  5. Pārāk gudrs šis “Doug Bandow” nav. Palasiet informāciju par viņu Internetā. Nezinu, kāpēc viena nenozīmīga cilvēka uzskatiem tiek piegriezta tāda vērība.

Draugiem Facebook Twitter Google+