Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
13. jūnijs, 2014
Drukāt

“Forevers” cels jaunu rūpnīcu un atjaunos esošo

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” līdz 2018. gadam uzņēmuma attīstībā plānojis investēt aptuveni 12,81 miljonu eiro. Investīcijas paredzētas diviem vērienīgiem projektiem – jaunas rūpnīcas celtniecībai un esošās rūpnīcas rekonstrukcijai, informē “Forevers”.

Uzņēmuma plānos ir celt jaunu rūpnīcu, jo esošajā, audzējot produkcijas ražošanas apjomus, kļuvis par šauru. “Forevers” noslēdzis sadarbības līgumu ar Vācijas kompāniju “Foodfab” par jaunās ražotnes ģenerālplāna izstrādi. Jaunā ražotne tiks celta blakus esošajai.

Jaunā ražotnes ēka būs lielāka un uz turieni tiks pārcelta tagadējo produktu ražošana. Savukārt veco ražotni varēs izmantot pilnīgi jaunu produktu izstrādei un ražošanai. Jaunā ražotne dos arī zināmas jaudas rezerves un tādēļ uzņēmums varēs gan efektīvāk strādāt, gan drošāk skatīties nākotnē.

“Šogad uzņēmuma ražošanas jaudas plānots palielināt par 10% un mēnesī saražot 1100 tonnas produkcijas. Lielākais “Forevers” uzdevums šogad ir aktīvi strādāt pie jaunās rūpnīcas celtniecības projekta. Šobrīd notiek jaunās rūpnīcas tehnoloģiskā projekta izstrāde, bet līdz 2015. gada martam paredzēta rūpnīcas būvniecības projekta izstrāde,” klāsta “Forevers” direktors Andrejs Ždans.

Uzņēmumā norāda, ka “Forevers” ir trešais lielākais gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas šajā jomā darbojas vairāk nekā 17 gadus un kam ir divas filiāles – Jēkabpilī un Saldū. “Forevers” nodrošina darbu 239 darbiniekiem. Uzņēmums pagājušajā gadā strādājis ar 16,48 miljonu latu (23,45 miljonu eiro) neto apgrozījumu.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (17)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+