Mobilā versija
+5.3°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
13. jūnijs, 2014
Drukāt

“Forevers” cels jaunu rūpnīcu un atjaunos esošo

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” līdz 2018. gadam uzņēmuma attīstībā plānojis investēt aptuveni 12,81 miljonu eiro. Investīcijas paredzētas diviem vērienīgiem projektiem – jaunas rūpnīcas celtniecībai un esošās rūpnīcas rekonstrukcijai, informē “Forevers”.

Uzņēmuma plānos ir celt jaunu rūpnīcu, jo esošajā, audzējot produkcijas ražošanas apjomus, kļuvis par šauru. “Forevers” noslēdzis sadarbības līgumu ar Vācijas kompāniju “Foodfab” par jaunās ražotnes ģenerālplāna izstrādi. Jaunā ražotne tiks celta blakus esošajai.

Jaunā ražotnes ēka būs lielāka un uz turieni tiks pārcelta tagadējo produktu ražošana. Savukārt veco ražotni varēs izmantot pilnīgi jaunu produktu izstrādei un ražošanai. Jaunā ražotne dos arī zināmas jaudas rezerves un tādēļ uzņēmums varēs gan efektīvāk strādāt, gan drošāk skatīties nākotnē.

“Šogad uzņēmuma ražošanas jaudas plānots palielināt par 10% un mēnesī saražot 1100 tonnas produkcijas. Lielākais “Forevers” uzdevums šogad ir aktīvi strādāt pie jaunās rūpnīcas celtniecības projekta. Šobrīd notiek jaunās rūpnīcas tehnoloģiskā projekta izstrāde, bet līdz 2015. gada martam paredzēta rūpnīcas būvniecības projekta izstrāde,” klāsta “Forevers” direktors Andrejs Ždans.

Uzņēmumā norāda, ka “Forevers” ir trešais lielākais gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas šajā jomā darbojas vairāk nekā 17 gadus un kam ir divas filiāles – Jēkabpilī un Saldū. “Forevers” nodrošina darbu 239 darbiniekiem. Uzņēmums pagājušajā gadā strādājis ar 16,48 miljonu latu (23,45 miljonu eiro) neto apgrozījumu.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+