×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. decembris, 2012
Drukāt

„Fortūnas džentlmeņi”


fortunasdzentlmeni_7

Pēdējos gados veidot populāru padomju filmu rimeikus vairs nav nekas neierasts, un šoreiz klasikai „Fortūnas džentlmeņi” klāt ķēries Timurs Bekmambetovs, Kazahstānā dzimis režisors un producents, kurš ar panākumiem darbojas gan Krievijā, gan Holivudā (viņš uzņēmis arī trilleri „Meklēšanā”, kur galveno lomu atveido Andželīna Džolija).

 

Filmas centrā ir Ļoša Trjoškins, kurš ir neiedomājami līdzīgs noziedzniekam ar iesauku Smailiks, kas radusies tāpēc, ka viņš brīdī pirms slepkavības pasmaida. Smailiks ar savu komandu no Sanktpēterburgas muzeja ir nozaguši ļoti vērtīgu gleznu, un seksīgā izmeklētāja Irina Slavina pierunā Ļošu palīdzēt izmeklēšanā. Tad nu līdzinieka uzdevums ir iefiltrēties starp zagļiem un atrast, kur noslēpts mākslasdarbs, un viņa ceļš ved uz Ēģipti, kur ieslodzīti Smailika biedri. Protams, var sākties galvu reibinoši piedzīvojumi, kuru attīstība nav tik naiva kā oriģinālfilmā un kuras galvenās lomas – Ļošu un Smailiku – atveido populārais Krievijas aktieris Sergejs Bezrukovs.

 

UZZIŅA:

„Джентльмены, удачи!”

Krievija, 2012

Režisori: Aleksandrs Baranovs un Dmitrijs Kisiļevs

Lomās: Sergejs Bezrukovs, Goša Kucenko, Antons Bogdanovs, Dato Bahtadze, Marina Petrenko, Aleksandrs Golovins, Valentīns Smirtinskis, Mihails Sišakds, Kirils Žandarovs.

No 28. decembra „Kino Citadele”, „Cinamon” un „Multikino”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+