Horoskopi un mistika
Horoskopi

Fortūnas rats horoskopā. Ko tas nozīmē katrai zodiaka zīmei?0

Foto – Fotolia

Kas ir Fortūnas rats?

Šo punktu aprēķina, izmantojot trīs svarīgākos punktus horoskopā, kas nosaka cilvēka būtību: Sauli, kas raksturo garu, Mēnesi, kas raksturo dvēseli, un ascendentu (ASC) jeb dzimšanas brīdi, kas nosaka vēlmi izpausties un realizēties. To enerģija horoskopā satiekas vienā punktā, kuru sauc par Fortūnas ratu jeb veiksmes atslēgu.

Ja cilvēks ļauj izpausties šai horoskopa kartes daļai, viņš jūtas kā atradis savu īsto dzīves nišu, jūtas kā mājās, piederīgs savam liktenim. Tas dod sajūtu, ka dzīvei ir jēga, ka esi vajadzīgs, un norāda jomas, kur cilvēks grib būt visgodīgākais un patiesākais. Fortūnas jeb veiksmes rats jau pašā nosaukumā ietver galveno principu – veiksmi.

Kā rats tas griezdamies izripo cauri visām zodiaka zīmēm, parādot to patieso nozīmi, spēku un vienotību. Tā ir kā lavīna, kur viens akmentiņš iekustina procesu, kas pārtop neizmērāmā spēkā.

Auns visu iekustina un pārvērš darbībā.

Vērsis šai kustībai dod virzienu, iezīmē robežas un piešķir vērtību.

Dvīnis par to pavēsta pasaulei un piesaista interesentus.

Vēzis pulcina kopā līdzīgi domājošos un māca sadarboties, lai kopīgiem spēkiem radītu paliekošas vērtības.

Lauva radītajam piešķir nozīmīgumu un spozmi.

Jaunava aicina neapstāties un pilnveidot jau radīto, mācoties no citu pieredzes.

Svari rūpējas, lai saglabātos līdzsvars un radīšana nekļūtu par iznīcināšanu.

Skorpions palīdz atšķirt un nodalīt oriģinālu no viltus pakaļdarinājumiem.

Strēlnieks māca izprast radītā nozīmi un pielietojumu. Mežāzis atlasa labākos eksemplārus no radītā, lai saglabātu kā paraugus nākamajām paaudzēm.

Ūdensvīrs piedāvā jaunas idejas, lai process neapstātos un radītais neieslīgtu aizmirstībā un iznīcībā.

Visbeidzot Zivis to visu pieraksta zīmju veidā, tā radot teikas, nostāstus un leģendas, no kā Aunam iedvesmoties un doties noskaidrot patiesību par notiekošo.

Tā viena cikla beigas pārtop nākamā cikla sākumā, ko dēvējam par attīstību. Tā katrā cilvēkā mīt daļa no kopīgā sapņa – padarīt šo pasauli skaistāku, sakārtotāku un harmoniskāku, lai katrs, kas šeit dzīvo, justos laimīgs. Tas simbolizē, ka esam cits citam vajadzīgi, māca izprast to, ka visi esam vienlīdz svarīgi.

Par ko vēsta Fortūnas rata atrašanās noteiktā zodiaka zīmē, lasi nākamajās lapās!

Auna zīmē


Šādam cilvēkam veidojas priekšstats par dzīvi kā nebeidzamu ceļu, kas aicina vienmēr doties uz priekšu. Tāpēc arī cilvēks, kad sasniedz vienu izvirzīto mērķi, raugās pēc jauna. Ievēro principu: ja dzīve notriec pie zemes, ilgi negaudies par to, celies un ej tālāk. Arī citiem cenšas mācīt, ka nevajag nolaist rokas un padoties, bet doties uz priekšu, dzīvot tālāk, lai kas arī noticis. Cilvēks, kura horoskopā Fortūnas rats ir Auna zīmē, labi jūtas, ja var citiem pastāstīt, parādīt un iemācīt ko jaunu. Viņš labprāt lasa, mīl ceļot, uzdod daudz jautājumu, meklē, ko vēl varētu atklāt, uzzināt, iepazīt.

Vērša zīmē

Tas, kura horoskopā Fortūnas rats ir Vērša zīmē, uzskata, ka katram ir dotas iespējas izveidot un nodrošināt sev pārtikušu dzīvi. Tāpēc visu salīdzina, izvērtē un paņem tikai to, ko jebkurā dzīves jomā uzskata par visvērtīgāko. Dzīves moto ir: labi dzīvot neaizliegsi! Visu nosaka kvalitāte. Daudz un cītīgi mācās no tiem, kuri dzīvē ir ko sasnieguši, lai ar laiku varētu viņiem līdzināties. Kad sasniedz savus mērķus, palīdz tiem, kuros saskata potenciālu. Prieku gūst, ja ar savu palīdzību arī citiem var uzlabot sadzīves apstākļus vai sakopt vidi.

Dvīņu zīmē

Šis cilvēks dzīvi uztver kā iespēju uzzināt kaut ko jaunu un darīt to zināmu visai pasaulei. Viņam ir svarīgi būt lietas kursā par visu un visiem, tāpēc patīk mācīties valodas, lai varētu sazināties ar dažādās valodās runājošiem cilvēkiem. Dzīves moto: ja ir kaut kas jauns, tad gribu zināt to pirmais. Meklē veidus, kā pēc iespējas plašākai sabiedrībai pavēstīt par to, kas notiek pasaulē, kā dzīvo cilvēki te un citās valstīs. Svarīgi rūpēties, lai cilvēkiem ir iespēja sazināties, izglītoties, iegūt zināšanas un laikus būt informētiem.

Vēža zīmē


Fortūnas rats, kas horoskopā atrodas Vēža zīmē, norāda, ka cilvēkam svarīgākais ir kopības sajūta ar apkārtējiem. Tāpēc tie, kam tas ir šajā zīmē, bieži ir gatavi uzņemties vidutāja lomu starp dažādi domājošiem cilvēkiem. Dzīves moto: ģimene ir spēks, ar kuru jārēķinās. Tāpēc nav svarīgi, vai tā ir ģimene ierastajā izpratnē, vai ģimene kā līdzīgi domājoši cilvēki, vai tauta; tas nozīmē, ka esi drošībā un neesi viens. Tāpēc viņi rūpējas par tiem, kas ir “noklīduši no bara”, lai rastu tiem mājvietu un aizsardzību. Gādā, lai mūsu senču gudrības, tradīcijas un kultūra tiktu saglabātas un nodotas nākamajām paaudzēm.

Lauvas zīmē

Fortūnas rats šajā zīmē liecina, ka cilvēkam ir svarīgi, lai mēs jau šīs zemes dzīvē varētu justies kā paradīzē, kur viss ir un nekā netrūkst. Dzīves moto: dzīve ir svētki. To viņš cenšas izpaust ar savu darbošanos – būvējot skaistas mājas, iekopjot
dārzus un parkus, piedaloties mākslas popularizēšanā u. tml. –, lai parādītu, ka katram ir pa spēkam radīt savu Ēdenes dārzu. Viņam patīk atrasties visa vidū, būt centram un iniciatoram, kad runa ir par idejām un iespējām, kā šo dzīvi padarīt krāšņāku. Ja cilvēks realizē Lauvas zīmē esoša Fortūnas rata enerģiju, viņam patīk rīkot svētkus sev un citiem, mācīt, ka jāpriecājas par to, kas tev ir.

Jaunavas zīmē

Cilvēks ar šādu horoskopu pasauli uztver kā visu lietu kārtību. Viņam patīk, ka viss ir tur, kur tam jābūt, un tā, kā tam jābūt. Dzīves moto: veselā miesā vesels gars. Cilvēks pūlas, lai visur būtu tīrība un kārtība (tas attiecas gan uz paša māju, gan darba vidi, gan uz veselību, gan sirds un nolūku tīrību). Viņš spēj savu dzīvi veltīt tam, lai noskaidrotu, iemācītos un pēc tam citiem mācītu, kā pareizi dzīvot. Dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējiem ir viņa patiesā vēlme, tāpēc atbalsta un reklamē it visu, kas ar veicināt veselīga dzīvesveida un saskaņas radīšanu.

Svaru zīmē

Fortūnas rata atrašanās šajā zīmē norāda, ka cilvēks pasauli redz kā kaut ko skaistu, kur smelties iedvesmu. Viņu iepriecina viss skaistais, kas spēj sniegt prieku un laimes sajūtu. Dzīves moto: pasauli glābs skaistums un mīlestība. Viņš grib piedalīties šā skaistuma vairošanā un parādīt citiem, ka arī viņi to spēj. Šāds cilvēks uzskata, ka visa pamatā ir savstarpējā saprašanās, cenšanās būt harmonijā ar apkārtējo pasauli, tāpēc cenšas izvairīties no jebkādiem konfliktiem, aicina citus pārstāt strīdēties, karot, nostājas pret jebkuru agresiju vai vardarbību. Ja tas būtu viņa spēkos, kara zonas pārvērstu ziedošos dārzos.

Skorpiona zīmē

Tas, kura horoskopā Fortūnas rats ir šajā zīmē, pasauli redz tādu, kāda tā ir. Viņam patīk lietas saukt īstajos vārdos, piemīt spēja izteikties tieši un atklāti, vienlaikus nevienu neaizvainojot. Dzīves moto: esi atklāts, un tevi sapratīs. Godīgums viņam ir svarīgāks par visu, vienmēr centīsies rīkoties tā, lai būtu saskaņā ar savu sirdsapziņu. Viņš nemeklēs kompromisu, kā visiem būtu labāk; viņam ir svarīgi, lai katrs saņem to, ko pelnījis, pat ja tas ir paša bērns. Kaut arī apkārtējie no šāda cilvēka mazliet bīstas un izjūt pietāti, tomēr grūtā brīdī vēršas pēc palīdzības, jo zina, ka to saņems.

Strēlnieka zīmē

Ja Fortūnas rats ir šajā zīmē, cilvēks pasauli redz kā dzīves skolu, kurā, iegūstot zināšanas, jūtas labāk un brīvāk. Dzīves moto: mūžu dzīvo, mūžu mācies. Viņš uzskata, ka, iemācoties kaut ko jaunu, dzīve kļūst saturīgāka un interesantāka. Tāds cilvēks gādās, lai apkārtējie izglītotos ne tikai intelektuāli, bet arī dvēseliski, mācīs citiem, ka bagātība ir ne tikai nauda, bet gan viss vērtīgais – laba veselība, prasmes, ģimene un draugi. Tāds cilvēks ir pārliecināts, ka zināšanas, ko neizmanto, lai padarītu dzīvi labāku, nav neko vērtas.

Mežāža zīmē

Fortūnas rata atrašanās tajā liecina, ka cilvēks pasauli redz kā iespēju sasniegt virsotnes par spīti visam un no sirds izbaudīt uzvaras prieku. Dzīves moto: katra virsotne ir domāta tam, lai ieraudzītu citu, vēl augstāku, kuru gribas sasniegt. Viņš apzinās, ka mērķa sasniegšana prasa laiku, zināšanas un pacietību. Zina arī to, ka ne vienmēr viss izdodas pirmajā mēģinājumā, bet tieši tāpēc, ja nepadodas un neatmet visam ar roku, iegūst ko tādu, kas nav nopērkams ne par kādu naudu. Gūst ticības spēku, ar savu piemēru māca un iedvesmo citus, ka viss ir iespējams.

Ūdensvīra zīmē

Saistītie raksti

Šāds cilvēks ir pārliecināts, ka pasaule ir brīnumu zeme, kurā ir iespējams it viss. Robežas tajā nepastāv, cilvēki tās izdomājuši un paši sevi tur šajos izdomātajos rāmjos. Dzīves moto: ja spēj noticēt, ka tas ir iespējams, tas arī notiek. Tāpēc viņš cenšas parādīt un iemācīt arī citiem, kā pārvarēt prāta uzliktās robežas, lai spētu noticēt, ka brīnumi ikviena dzīvē ir iespējami. Šāds cilvēks dzīvi redz ar gara, nevis prāta acīm.

Zivju zīmē

Tas, kura horoskopā Fortūnas rats ir šajā zīmē, pasauli redz kā savu iekšējo sajūtu atspoguļojumu.
Dzīves moto: kāds es pats esmu, tādus redzu arī citus. Viņš izprot Visuma un Dieva likumu – viss, kas ar mums notiek šajā dzīvē, ir pašu radīts. Tas ir atkarīgs no tā, ar kādu attieksmi raugās uz dzīvi un tajā notiekošo – vai mēģina ieraudzīt to, kas noderīgs, vai arī nesaprot, ko ar to visu darīt. Šāds cilvēks labprāt palīdz izskaidrot zīmes, ko liktenis ir izvietojis uz mūsu dzīves ceļa. Viņš prot lasīt lielo dzīves grāmatu, ja vien ir, kas vēlas to dzirdēt un izprast.

LA.lv