Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. jūnijs, 2016
Drukāt

Foto: 1919. gada Cēsu kauju atceres pasākumi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien Cēsīs notika 1919.gada Cēsu kauju atceres pasākumi, kuru laikā atklāta informatīvā plāksne pie NBS Instruktoru skolas, nolikti ziedi par godu kritušajiem karavīriem un otro gadu notika Renāra Sproģa organizētā kauju rekonstrukcija, LA.lv uzzināja Cēsu novada pašvaldībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apmeklēju pasākumu jau otro gadu ,pagājušo gadu ar bērniem , šogad ar mazbērniem ,ļoti labs pasākums ,bet informācija soc. tīklos galīgi vāja. Vienā rakstā sākums 11.30,otrā 12.15,trešā 12.30 ,neesmu cēsinieks ,jābrauc ar sabiedrisko transportu ,kā lai organizē dienu ,ja nav skaidra pasākuma programma?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+