Mobilā versija
+19.1°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
20. jūnijs, 2017
Drukāt

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)

mini

Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla blūzīte, stilīgs matu griezums un papēdīši! Un, protams, šis ir pats piemērotākais laiks, lai parādītu nevainojami slaidas kājas: tam palīgā nāks dažādi svārciņi un kleitiņas.

Protams, ne katrā situācijā būs piemēroti tik drosmīgi mini un arī ne katrai no mums kājas ir gluži tik nevainojamas.

Tā nav problēma: sglabājot komplekta kopējo noskaņu ar garumu vari variēt, paturot prātā pamatprincipu – piegulošai tērpa augšdaļai vari pieskaņot kuplākus svārkus un otrādi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai tagad meitenes ir seksa objekti?

  2. Man gan tās kāŗnās nepatīk. Vajag taču vietu, kur roku pielikt un kājas nevar būt kā skali.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+