×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
22. oktobris, 2017
Drukāt

Ādažos sāk fiksēt video klaidoņu bezkaunību (12)

Ekrānšāviņš no "Degpunktā" videoEkrānšāviņš no "Degpunktā" video

Ādažos vietējie iedzīvotāji savas pilsētas klaidoņiem “pieteikuši karu” un katru viņu kustību, kas ir ārpus likuma rāmja, sākušu iemūžināt video.

Raidījuma “Degpunktā” sastaptie Ādažu iedzīvotāji saka, ka klaidoņi, kas reizi pa reizei apgrozās pie centra veikaliem, viņiem netraucē, taču, kad viņu rīcība kļūst pārāk bezkaunīga, ir jārīkojas.

Kāds vietējais iedzīvotājs, redzot, ka tur pat līdzās tirdzniecības centriem un dzīvojamajam sektoram divi bezpajumtnieki nokārto dabiskās vajadzības, nosūdzējis viņus policijai. Turklāt piegādājis arī visus pierādījumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Šo cilvēku pusē ir taisnība, kamēr nav izbūvētas publiskas tualetes nevienam nav tiesību pat aizrādīt šiem cilvēkiem nokārtot dabiskās vajadzības sev ērtākā vietā! Kauns filmētājam, par to viņam būtu jāuzliek pamatīgs sods!

  • Vēl viens čurātājbomzis iedziedājās! Man pie mājas tādi čurātājbomži jeb mīzalbomži ne tikai pietenterē, bet pat ar automašīnām piebrauc un bez problēmām mīž, pat redzot, ka apkārtējās privātmājās cilvēki rosās. Diemžēl nav izdevies nevienu nofilmēt – nav pie rokas vajadzīgajā brīdī gadījies filmējamais aparāts. Citādi arī nofilmētu un iesniegtu policijai, ja vēl būtu auto numuriņš, pavisam skaisti būtu. Pretīgi! Turpat netālu ir gan RIMI, gan MAXIMA ar labiekārtotām sabiedriskajām tualetēm, bet bomzis sirdī vienmēr paliek bomzis, pat ja brauc ar greznu vāģi.

 2. dabiskā taisnība Atbildēt

  Sākumā uzceliet bezmaksas tualeti un tikai tad jums būtu kautkādas tiesības liegt cilvēkam nokārtoties tam nepiemērotā vietā… Tikmēr, kamēr tādu tualešu nav tie cilvēki pilnām tiesībām var nokārtoties tur, kur ērtāk. Tas ir dzīves likums kuram nav nekādu juridisku robežu. Lieciet kaut 3000 Eiro spdu Šo cilvēku pusē būs taisnība.

  • Laikam ir nomainījies virsraksts Atbildēt

   Ādažos novērošanu vajadzēja uzlikt 90.gados.
   Nebūtu Rīgas kinostudijai jāuzņem sacerētie pastāstiņi.
   Butu iznācis tāds rēcamais un raudamais gabals ka nu!

 3. klaji meli,Ādaži nav pilsēta, čurātāja ir vietējā,nekāda sakara ar Carnikavu,šamējie nav bezpajumtnieki,šamēji vienkārši ir parazīti

 4. cik PUBLISKO ateju ir Ādažos ???

 5. Man bomžu vajāšana šķiet pagalam neētiska. viņiem ir jāpiedāvā pašvaldībai kaut kas.

 6. pie centrāltirgus uzlieciet, lai nodokļu maksātāji redz, ko baro

 7. Ādažos,kurina naidu pret krieviem.

Draugiem Facebook Twitter Google+