×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Foto: Aglonā ieradušies svētceļnieki (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šobrīd Aglonā ir ieradušās un vairāk nekā 20 svētceļnieku grupas, kas ceļu uz svētvietu mēroja kājām vai ar velosipēdu. Viņu vidū ir gan liepājnieki, kas ceļā pavadīja visilgāko laiku – trīs nedēļas, gan arī apkārtējo draudžu svētceļnieki, portāls LA.lv uzzināja Aglonas bazilikas informācijas centrā.

Vakar svētceļniekiem liels izaicinājums bija karstais laiks. Dažas grupas tādēļ ceļā devās pirms plkst. 7 no rīta un pusdienlaikā jau sasniedza Aglonas baziliku. Šodien savukārt laiks jau ir mērenāks un svētceļnieki drīzāk meklē siltas jakas.

Jau vēstīts, ka Aglonā šodien notiks Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas obligātās svinības.

Pasākuma kulminācija sāksies ar garīgo mūziku pie bazilikas plkst.17.30, bet turpināsies ar konkursa “Dziedu Dievmātei” laureātu dziedājumiem pie bazilikas plkst.18.

Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svinības ar dažādiem pasākumiem turpināsies līdz rītdienai, 15.augustam, kad notiks svētku galvenā mise.

Visam Aglonā notiekošajam var līdzi sekot radio “Radio Marija Latvija” ēterā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. kolhozu vairs nav, kur varētu izpausties biešu vagā, nu jāslaistās apkārt …

  2. Vai cienījamie politiķi un tml. nevarētu kaut reizi no Rīgas un citurienes uz Aglonu ierasties kājām? Vai nebūtu jauki valsts vīrus un sievas redzēt ņemot dalību svētceļojumā. :]

Draugiem Facebook Twitter Google+