Mobilā versija
+0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
28. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Aizkustinoša viesģimeņu atvadīšanās no ukraiņu bērniem, kuri dodas mājup

Foto- LETAFoto- LETA

Viesģimenes Rīgas starptautiskajā autoostā uz mājām pavada Latvijā izmitinātos Ukrainas karadarbībā cietušo ģimeņu bērnus, kuri ar autobusu dosies uz Odesu.

Piektdien atpakaļ uz mājām Ukrainā devās 15 bērni, kuru ģimenes cietušas no karadarbības Ukrainas austrumos un kuri Latvijā pavadīja mēnesi viesģimenēs projekta “No ģimenes līdz ģimenei” ietvaros.

Šāda uzņemšana notikusi jau piekto reizi.

Piektdien plkst. 13 autobusā uz Kijevu, kurš tālāk dosies uz Odesu, kāpa 15 bērni, starp kuriem bija arī pusaudzis Danilo, kurš “Latvijas Radio” atklājis, ka Latvijā ļoti paticis. Redzējis te daudz ko tādu, ko vēl ne reizi dzīvē nebija redzējis, piemēram, Baltijas jūru.

Danilo Latvijā bija ieradies kopā ar divām māsām un brāli.

Māsa Vlada, kura dzīvoja Cēsīs, “Latvijas Radio” pastāstīja, ka pilsēta bijusi līdzīga Lvovai, kura arī ir veclaicīga.

Starp viesģimenēm, kas ukraiņus uzņēma, bijuši arī Ulbrokā dzīvojoši ukraiņi, kuri radio korespondentei atzina, ka nekā citādi jau nevarot Ukrainai palīdzēt, kā vien, piedaloties šādā projektā un lūdzoties par Ukrainu.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (4)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+