Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
22. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Akcijā pie Gaismas pils prasa Ukrainas, Gruzijas un Moldovas tuvināšanos Eiropai (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas notiek Latvijas Ukraiņu kongresa rīkotais pikets ar mērķi atbalstīt Eiropas un Ukrainas asociācijas līguma parakstīšanu.

Pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas piektdienas rītā akcijā pulcējušies aptuveni 50 cilvēki.

Pasākumā, kur rīko Latvijas Ukraiņu kongress, sanākušie ar plakātu palīdzību norāda, ka Ukraina, Gruzija un Moldova vēlas Eiropas perspektīvas, prasa atcelt vīzu režīmu un boikotēt Krievijas informatīvo telpu.

Akcija notiek samērā mierīgi. Tās dalībnieki rokās tur vairākus karogus, tostarp Ukrainas, Gruzijas, Latvijas, Igaunijas, Eiropas savienības.

“Mūsu tauta tiecas pēc Eiropas Savienības vērtībām. Sabiedrībai jābūt aktīvai, mums ir jāpasaka pasaulei, ka mēs esam brīvi, domāju, ka Eiropas mūsu domas un balsi sadzirdēs,” žurnālistiem pauda akcijas dalībnieks no Gruzijas.

Akcijas dalībnieks Andrejs Ancāns pastāstīja, ka akcija ir atbalsta paušana Ukrainai un tās prezidentam Petro Porošenko. “Tas ir dziļi sirsnīgs un dvēselisks pasākums,” viņs piebilda.

Pie akcijas dalībniekiem pienācis bija arī Porošenko, kurš ar tiem sarokojās, sasveicinājās. Dalībnieki sauca “Slava Ukrainai”, “Atbalsts no Gruzijas”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kas trakus laidīs eiropā,vispirms lai iemācas uzvesties kā normāli cilvēki…

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+