Mobilā versija
+15.4°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
27. novembris, 2016
Drukāt

FOTO: Apskaties, kā notika Ziemassvētku egles iedegšanas svinības Rīgā

Doma laukumā tiek iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle. Foto - LETA.Doma laukumā tiek iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle. Foto - LETA.

Spītējot brāzmainajam vējam un slapjajam sniegam, simtiem cilvēku šodien ieradās uz Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumu Rīgā, Doma laukumā, novēroja aģentūra LETA.

Pasākumā bija ieradušās ļoti daudzas ģimenes ar bērniem, kuri ar sajūsmu uzņēma nelielo gaismas un mūzikas priekšnesumu, kas bija sagatavots egles iedegšanas pasākumam.

Līdz ar egles iedegšanu tika atklāts svētku tirdziņš.

Pasākumā uzstājās bērnu vokālais ansamblis “Momo” un solists Andris Ērglis. Pasākuma apmeklētāji varēja dzirdēt muzikālā uzveduma “Ziemassvētku vecīša cimdiņš” dziesmas.
Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā piedalījās arī Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

Jau ziņots, ka Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā būs iespēja iegādāties īpaši svētku laikam darinātus tautas lietišķās mākslas izstrādājumus, ierastos ziemas sezonas cienastus un svētku dāvanas.

Ziemassvētku tirdziņi šogad darbojas arī Līvu laukumā, Esplanādē un sestdienās arī Kalnciema kvartālā. Nedēļas nogalēs, kā katru gadu, tirdziņu apmeklētājus priecēs koncerti un atrakcijas bērniem.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (14)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+