Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
18. decembris, 2013
Drukāt

Foto: atklāj “Laimas” šokolādes muzeju

Foto: LETAFoto: LETA

Konfektes "Laima" šokolādes muzejā.

Šodien atklāts AS “Laima” šokolādes muzejs, kura ekspozīcijas izveidē, kā arī telpu renovācijā ieguldīts apmēram viens miljons latu, vēsta LETA.

Muzejs atradīsies Rīgā, Miera ielā 22, šokolādes fabrikas teritorijā. Šo Latvijas industriālā mantojama sarakstā iekļauto namu 1939.gadā projektēja arhitekts Staņislavs Aloizs Borbals. No kopumā muzeja telpu renovācijā un ekspozīcijas izveidē ieguldītā apmēram miljona latu piektdaļu jeb 200 000 sedza Eiropas fondu līdzfinansējums. Muzeja izveides pamatā bijusi “Šokolādes istaba”, kas atradusies veikala vietā.

“Laimas” šokolādes muzeja koncepcijas autors ir Norvels Hermanovskis, latviešu izcelsmes ASV pilsonis. Muzeja ekspozīcija būs interaktīva – apmeklējuma laikā būs iespēja ne vien izsekot stāstam par “Laimas” fabriku un tās produktiem, bet arī noskatīties videoklipus par produktu tapšanu, našķēties ar karstu šokolādi, izveidot savu šokolādes tāfelīti, izzināt kafijas pupiņas ceļu no Āfrikas līdz “Laimas” fabrikai.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja pamēģināt pagatavot pašiem savu saldumu – šokolādes konfekti – un ielūkoties ar rokām gatavojamo konfekšu tapšanā.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+