Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
18. decembris, 2013
Drukāt

Foto: atklāj “Laimas” šokolādes muzeju

Foto: LETAFoto: LETA

Konfektes "Laima" šokolādes muzejā.

Šodien atklāts AS “Laima” šokolādes muzejs, kura ekspozīcijas izveidē, kā arī telpu renovācijā ieguldīts apmēram viens miljons latu, vēsta LETA.

Muzejs atradīsies Rīgā, Miera ielā 22, šokolādes fabrikas teritorijā. Šo Latvijas industriālā mantojama sarakstā iekļauto namu 1939.gadā projektēja arhitekts Staņislavs Aloizs Borbals. No kopumā muzeja telpu renovācijā un ekspozīcijas izveidē ieguldītā apmēram miljona latu piektdaļu jeb 200 000 sedza Eiropas fondu līdzfinansējums. Muzeja izveides pamatā bijusi “Šokolādes istaba”, kas atradusies veikala vietā.

“Laimas” šokolādes muzeja koncepcijas autors ir Norvels Hermanovskis, latviešu izcelsmes ASV pilsonis. Muzeja ekspozīcija būs interaktīva – apmeklējuma laikā būs iespēja ne vien izsekot stāstam par “Laimas” fabriku un tās produktiem, bet arī noskatīties videoklipus par produktu tapšanu, našķēties ar karstu šokolādi, izveidot savu šokolādes tāfelīti, izzināt kafijas pupiņas ceļu no Āfrikas līdz “Laimas” fabrikai.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja pamēģināt pagatavot pašiem savu saldumu – šokolādes konfekti – un ielūkoties ar rokām gatavojamo konfekšu tapšanā.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+