Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
18. decembris, 2013
Drukāt

Foto: atklāj “Laimas” šokolādes muzeju

Foto: LETAFoto: LETA

Konfektes "Laima" šokolādes muzejā.

Šodien atklāts AS “Laima” šokolādes muzejs, kura ekspozīcijas izveidē, kā arī telpu renovācijā ieguldīts apmēram viens miljons latu, vēsta LETA.

Muzejs atradīsies Rīgā, Miera ielā 22, šokolādes fabrikas teritorijā. Šo Latvijas industriālā mantojama sarakstā iekļauto namu 1939.gadā projektēja arhitekts Staņislavs Aloizs Borbals. No kopumā muzeja telpu renovācijā un ekspozīcijas izveidē ieguldītā apmēram miljona latu piektdaļu jeb 200 000 sedza Eiropas fondu līdzfinansējums. Muzeja izveides pamatā bijusi “Šokolādes istaba”, kas atradusies veikala vietā.

“Laimas” šokolādes muzeja koncepcijas autors ir Norvels Hermanovskis, latviešu izcelsmes ASV pilsonis. Muzeja ekspozīcija būs interaktīva – apmeklējuma laikā būs iespēja ne vien izsekot stāstam par “Laimas” fabriku un tās produktiem, bet arī noskatīties videoklipus par produktu tapšanu, našķēties ar karstu šokolādi, izveidot savu šokolādes tāfelīti, izzināt kafijas pupiņas ceļu no Āfrikas līdz “Laimas” fabrikai.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja pamēģināt pagatavot pašiem savu saldumu – šokolādes konfekti – un ielūkoties ar rokām gatavojamo konfekšu tapšanā.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+