Ekonomika
Bizness

FOTO: Atklāj rekonstruēto restorānu “Bibliotēka No1”. Ieviests jauns koncepts un dizains0


Atklāj rekonstruēto restorānu "Bibliotēka No1".
Atklāj rekonstruēto restorānu "Bibliotēka No1".
Publicitātes foto, kolāža: "LA.lv"

Viens no Latvijas restorāniem – “Bibliotēka No1” – pēc rekonstrukcijas atgriezies ne tikai ar jaunu un košu interjeru, bet arī konceptu – vīna restorāns/bārs, kuru rotā mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznas un zīmējumi.

Radīta daudzveidīga vīna un kokteiļu, kā arī ēdienkarte, kurā klasiku papildina tapas, kā arī pusdienu piedāvājums – iespēja par demokrātisku cenu baudīt pusdienas ar skatu uz Vērmanes dārzu.

Restorāna īpašnieks un interjera autors Oskars Skara norāda, ka, ejot līdzi laikam, “Bibliotēka No1” ir transformējusies «divi vienā».

Pirmais restorāna stāvs ir veidots kā vīna restorāns un bārs, bet otrais stāvs pārtapis “Privat Dining” konceptā īpašiem dzīves notikumiem.

O. Skara atzīmē, ka pirmais restorāna stāvs tagad ir luksus par pieejamu cenu, bet otrais – oāze gardēžiem un Latvijas restorānu nozares vizītkarte.

“Mūsu jaunā ēdienkarte ir īsta gardēžu bibliotēka – tīras, sezonālas garšas un pārbaudītas izcelsmes produkti. Papildus gaļas ēdieniem plašā piedāvājumā pieejami veģetārie un zivju ēdieni laimīgākai dzīvei katru dienu,” stāsta O. Skara.

Atklāj rekonstruēto restorānu "Bibliotēka No1".

Līdzšinējo atturīgo restorāna pirmā stāva interjeru nomainījušas košas krāsas un samts, īpašs tā lepnums ir dzīvā “zaļā siena”, kas kopā ar Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznām svin dabas un mākslas satikšanos Rīgas sirdī.

Savukārt restorāna otrais stāvs kļuvis vēl greznāks un veidots kā grezna bibliotēka, kurā svinēt dzīvi – pavadīt nesteidzīgus un neaizmirstamus brīžus.

Jau drīzumā, maija vidū, atvēršanas svētkus svinēs arī no jauna labiekārtotā Rīgā lielākā restorāna parka terase.

Restorāna virtuvē saimnieko un meistardarbus rada šefpavārs Kaspars Barsukovs, bet labāko vīnu izvēle jau gadiem uzticēta vīnzinim Ivo Orlovam.

Kopīgi radītas trīs ēdienkartes, kurā atradīsiet labāko no Latgales līdz pat Francijas virtuvei, kā arī vīna karte, kas tagad piedāvā iespēju baudīt vīnus, sākot no 5,50 eiro par glāzi vai 20 eiro par pudeli.

Pirmā ēdienkarte – “À la carte” ar tapām, uzkodām, zupām, pamatēdieniem un desertiem visām gaumēm un cenu kategorijās. Otrā – pusdienu piedāvājuma ēdienkarte, kas mainās divas reizes mēnesī, un piedāvā priekšēdienus par 5,20 eiro, bet pamatēdienus par 8,40 eiro.

Saistītie raksti

Savukārt trešā – trīs cenu līmeņu vakariņu piedāvājums, kas būs lieliska izvēle dažādu pasākumu organizētājiem, kā arī lielākām draugu vai kolēģu kompānijām.

Arī pēc rekonstrukcijas “Bibliotēka No1” ir viens no Latvijas lielākajiem restorāniem, kas tā divos stāvos un terasēs var pie galdiņiem uzņemt līdz pat 300 viesus, bet stāvpasākumos līdz pat 700.
LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
5 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pilnveidots ārvalstu valūtu skaidrās naudas pirkšanas un pārdošanas regulējums
6 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Apstiprināts lielākais ES fondu projekts – Latvijas dzelzceļa elektrifikācija
18 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latvijā palaists pirmais 5G internets LMT tīklā un iedarbināts pirmais 5G rūteris
50 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
3 stundas
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Tiesa Francijā noraida prāmja “Estonia” katastrofas upuru tuvinieku prasību
48 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VARAM: Rīgas domei būs jāskaidro līgums ar atkritumu apsaimniekotāju “Tīrīga”
1 stunda