×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
25. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Atklāta saldumu fabrikas “Laima” atjaunotā siena (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par godu saldumu fabrikas Laima 145. jubilejas gadam, sestdien Miera ielas svētku laikā atklāta “Laimas” ražotnes atjaunotā siena, kas ieguvusi jaunu dizainu un funkcionalitāti.

Kā informē uzņēmumā, ražotnes atjaunotā siena ir uzņēmuma dāvinājums Rīgas pilsētai. Jaunais sienas dizains atspoguļo “Laimas” saukli “Izvēlies Mīlestību” vizuāli krāšņā un baudāmā veidā.

“Laimas” sienas dizaina autors ir latviešu ielu mākslinieks Dainis Rudens.

“Ceram, ka līdzīgi kā Laimas pulkstenis, kurš vēsturiski ir bijis Rīgas galvenā satikšanās vieta, arī Laimas atjaunotā siena ar soliņiem iegūs īpašu nozīmi pilsētnieku ikdienā un vairos mīlestību,” norāda “NP Foods” komunikācijas direktore Dana Erciņa-Užāne.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Par to sienu – paldies! Lielais jautājums “Laimai”- kad atkal sāksiet ražot ĪSTO “LAIMAS” šokolādi un konfektes, nevis tās visvisādām e-vielām, aromatizatoriem, palmu eļļām utt. piebāztās un pārbāztās “itin kā šokolādes” konfektes?

  2. Par godu saldumu fabrikas Laima 145. jubilejas gadam, sestdien 23.maijā , Miera ielas svētku laikā atklāta “Laimas” ražotnes atjaunotā siena, kas ieguvusi jaunu dizainu un funkcionalitāti.
    “Laimas” atjaunotā siena ir uzņēmuma dāvinājums Rīgas pilsētai.
    PALDIES par skaisto dāvanu!

Draugiem Facebook Twitter Google+