×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. jūnijs, 2016
Drukāt

FOTO: Attēlojot manekenu, dāvina vasaras tērpu par brīvu

Foto: Aivis VeideFoto: Aivis Veide

Aktuālajām modes tendencēm seko līdzi visi – gan sievietes, gan vīrieši, gan jaunieši un cienījama vecuma kungi un dāmas. Par to varēja pārliecināties tirdzniecības centra Galleria Riga rīkotajās modes cienītāju sacensībās Stāvi par modi!. Sacensību galveno balvu – apģērbu un aksesuāru komplektu jaunākajās modes tendencēs – par brīvu saņēma 18 gadus vecā Klementīne, kura 43 minūtes, nekustīgi stāvot, atainoja izvēlētā manekena pozu.

“Uzvarēt sacensībās man palīdzēja spītība un pārliecība, ka es to spēšu izdarīt. Lai gan man šķita, ka izvēlējos manekenu ar vieglāk attēlojamo pozu, uz beigām nostāvēt bija ļoti grūti,” stāsta sacensību uzvarētāja Klementīne. “Jauno tērpu vilkšu kādā vasarīgā dienā, piemēram, braucot uz pludmali. Sevi ar kādu gaumīgu un modīgu pirkumu palutinu salīdzinoši bieži, tomēr ļoti priecājos iegūt jaunu tērpu ar visiem aksesuāriem par brīvu,” tā sacensību iznākumu komentē Klementīne.

Sacensībās Stāvi par modi! piedalījās 25 cilvēki, no tiem arī seši puiši un pat cienījama vecuma dāma – 71 gadu vecā Nita. “Neticēju, ka varēšu nostāvēt 33 minūtes! Sekoju modes tendencēm, tāpēc šis konkurss uzrunāja,” stāsta Nitas kundze. “Ikdienā esmu nemitīgā kustībā, tāpēc nekustīgai nostāvēt nebija tik grūti. Ja nebūtu sākušas trīcēt rokas un palicis karsti, noteikti nostāvētu vēl ilgāk. Šis, pērtiķa zīmes gads, ir mans gads, tāpēc arī bija jāizdara kas traks! Priecājos, ka piedalījos!” tā pēc veicināšanas balvu saņemšanas stāsta ņiprā Nita.

“Sajūta, ka tev mugurā ir kas jauns, tikko no veikala skatloga, nereti liek iztaisnoties ne vienas vien sievietes mugurai. Stāja kļūst pārliecinātāka, solis atsperīgāks un oma labāka. Labprāt iepriecinām savus pircējus un arī turpmāk centīsimies pārsteigt ar jaunām un jautrām aktivitātēm,” tā sacensību norisi komentē Galleria Riga pārstāve Dace Kokina.

Sacensības Stāvi par modi! norisinājās tirdzniecības centra Galleria Riga pirmajā stāvā, kur tika izvietoti pieci manekeni. Manekenus atbilstoši sezonas vadošajām modes tendencēm ietērpa pazīstamā tērpu dizainere Dace Krieviņa-Bahmane. Pie katra no manekeniem izturībā sacentās pieci modes cienītāji. Sacensību žūrija vērtēja visus 25 dalībniekus, kuri visilgāk un visprecīzāk attēloja kārotā manekena pozu. Sacensību uzvarētāja Klementīne izvēlētā manekena ietērpu – drēbes, apavus, brilles, pulksteni, somu un citus aksesuārus – sev nepieciešamajos izmēros saņēma par brīvu.

Sacensības bija tikai vienas no lielo atlaižu laika jeb Galerija Rīga Cenutrīces aktivitātēm. Papildus modes cienītāju sacensībām visas četras Cenutrīces dienas (no 9. līdz 12. jūnijam) norisinās arī momentloterija, kurā katru dienu var laimēt vairākas dāvanu kartes Galerija Rīga veikalos un arī četrus Ērenpreiss velosipēdus. Gaisotne šajās dienās tirdzniecības centrā ir mainījusies līdz nepazīšanai – dažādas aktivitātes mijas ar mūziķu priekšnesumiem, konkursiem un citiem pārsteigumiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+