Latvijā
Sabiedrība

FOTO: Atvadās no Valtera Frīdenberga0

Foto: Karīna Miezāja

Rīgas krematorijas Lielajā zālē šodien notika publiska atvadīšanās no pāragri mūžībā aizgājušā mūziķa Valtera Frīdenberga.

Cilvēki veidoja garu rindu, lai Valteram izrādītu pēdējo godu.

Jau ziņots, ka 30 gadus vecais mūziķis mūžībā aizgāja 17.oktobrī pēc ilgstošas slimības. Frīdenbergs cīnījās ar ļaundabīgu audzēju, un labdarības portāls “Ziedot.lv” pagājušā gada ziemā aicināja iedzīvotājus ziedot līdzekļus viņa ārstēšanas terapijām Vācijā.

Frīdenbergs dzimis 1987.gadā 26.oktobrī, mācījies Rīgas Valda Zālīša pamatskolā, Rīgas 1.Bērnu mūzikas skolā, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā un Latvijas Universitātē ieguvis bakalaura grādu politikas zinātnē.

Saistītie raksti

Savu mūziķa karjeru Frīdenbergs divu gadu vecumā sāka Latvijas Radio bērnu vokālajā ansamblī “Dzeguzīte”, bet plašāku atpazīstamību guva kā grupas “Putnu balle” dalībnieks. 2005.gada viņš kopā ar Būmeisteru pārstāvēja Latviju “Eirovīzijas” dziesmu konkursā ar skaņdarbu “The War Is Not Over”, iegūstot piekto vietu. 2011.gadā Frīdenbergs kļuva par grupas “Tumsa” vokālistu.

Frīdenbergs strādājis Latvijas Televīzijā (LTV), kur vadījis “Eirovīzijas” konkursa nacionālās atlases kārtu un raidījumu “Gudrs, vēl gudrāks”.

LA.lv