Ekonomika
Bizness

FOTO: Atvērts rekonstruētais “Maxima” veikals Siguldā0


"Maxima" veikala atklāšana.
"Maxima" veikala atklāšana.
Publicitātes foto

Investējot 535 000 eiro, ceturtdien, 18. aprīlī, Siguldas centrā pēc rekonstrukcijas tika atklāts “Maxima X” veikals, kas atrodas Leona Paegles ielā 3.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norāda, ka šomēnes durvis vēruši jau seši “Maxima” veikali, kopējām investīcijām sasniedzot vairāk nekā 6 miljonus eiro.

Četri no šiem veikaliem atrodas reģionos, apliecinot reģionu nozīmību “Maxima Latvija” izaugsmē.

Jaunatvērtais “Maxima X” veikals ir veidots atbilstoši jaunākajām iepirkšanās tendencēm un aizvien pieaugošajiem kvalitātes standartiem.

“Esam rūpīgi domājuši gan par veikala 29 darbinieku, gan klientu vajadzībām, un esam droši, ka veiktās pārmaiņas sniegs jaunu iepirkšanās pieredzi Siguldā,” stāsta K. Āboltiņa.

Veikala trīs mēnešu rekonstrukcijas laikā ir pilnībā atjaunota 471 m2 plašā tirdzniecības zāle.
"Maxima" veikala atklāšana Siguldā
Veikalā ir modernizētas inženierkomunikācijas, uzstādīta jauna ventilācijas iekārta vienmēr patīkamam mikroklimatam telpās un uzstādīts videi draudzīgs, energoefektīvs LED apgaismojums.

Atbilstoši “Maxima” kvalitātes standartam veikalā ir uzstādīti jauni svari un WiFi tīkls skeneriem. Pircēju un darbinieku ērtībām veikalā ir izveidotas četras pašapkalpošanās kases, kurās var norēķināties gan ar maksājumu karti, gan skaidru naudu. Kopējā veikala telpu platība ir 868 m2.

Iedzīvotāju ērtībām veikalā ir paplašināts preču klāsts, piedāvājot vēl lielākas izvēles iespējas gan ikdienai, gan svētkiem.

Sortimentā ir plašs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, īpaši liela svaigu dārzeņu un augļu daudzveidība un citi iecienīti produkti.

Saistītie raksti

“Maxima X” veikala rekonstrukcija Siguldā ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lieformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.
LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Apspriež pārrobežu sadarbību iepakojuma pārstrādē
1 diena
AD
Artis Drēziņš
Ekonomika
LA.LV testē motociklus: Ar “Royal Enfield Continental GT 650” aizbraukt uz Liepāju padzert kafiju
1 diena
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Piecelties! Ekonomiskā tiesa nāk!”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Dabā
Tveici pēcpusdienā pārtrauks lietus un negaisa mākoņi
39 minūtes
Raivis Šveicars
Ekonomika
“Izskatās pēc politiskā teātra un spekulācijām.” Eksperti par OIK parlamentārās izmeklēšanas komisiju
53 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Nemiro: nevis algu pacelt, bet gan neapliekamo minimumu
24 minūtes
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
1969. gada 21. jūlijā: pirmais cilvēks sper soli uz Mēness
37 minūtes
LE
LETA
Laukos
Kūdras ieguves uzņēmums “Unguri” pērn kāpināja apgrozījumu par 1,8%
28 minūtes