×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. februāris, 2016
Drukāt

FOTO: “Badīgā Cepša ķīša” rekordzivs – 2,1 kg smaga līdaka (1)

Foto - Mikus PiečisFoto - Mikus Piečis

Kārķu pagastā 47 apņēmības pilni dalībnieki bija ieradušies uz zemledus makšķerēšanas sacensībām ”Badīgais Cepša ķīsis”. Neskatoties uz laika apstākļiem, pēc rūpīgas ezera apsekošanas un ledus biezuma mērīšanas un izturības testēšanas pasākumiem, organizatori nolēma, ka zemledus sacensībām jānotiek kā plānots.

Nelielas izmaiņas skāra dalībnieku ekipējumu, jo ūdens kārta uz ledus nepieļāva iešanu uz ezera bez gumijniekiem. Dalībnieki viens pēc otra ieradās uz reģistrēšanos sacensībām, bet paši apzinīgākie savu vietu sarakstā bija pieteikuši jau pagājušā gada decembrī, savukārt citi tikai pašā sacensību rītā nolēmis mesties pretī izaicinājumam.

Plkst. 9:45 pēc starta signāla katrs dalībnieks devās uz savu izlozes kārtībā noteikto ezera sektoru. Ezers bija sadalīts 4 sektoros – A, B, C un D. Pēc rezultātu apkopošanas atklājās, ka visvairāk zivju ķērušās B sektorā, bet “1. Copmaņa” un “Lielākā loma” titulus saņēma tie, kuri makšķerēja D sektorā. Kamēr norisinājās azartiskā cīņa uz ezera, krastā līdzjutēji un pagasta priekšnieks Pēteris Pētersons, Mika Pieča vadībā, vārīja lielo zupas katlu, ar ko pacienāt visus, kuri bija atbraukuši. Plkst. 13:00 sākās lomu svēršana. Sacensību rezultātā izzvejoti – 10 ķīši 2 līdakas, kopā teju 25 kilogrami zivju.

“Lielāko lomu” izvilka Jānis Anže – 2100 gramu lielu līdaku.

Pēc kopsvara, kurā netika ieskaitītas ar ūdu izvilktās zivis, 3. vieta pienācās Ingum Birumam; 2. vieta Mārim Strazdam un 1. vieta Jānim Miezim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. cik dauz zemēra zinvu nobenbēja?

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +25.9
Alūksne +23.5
Daugavpils +23.1
Saldus +24.6
Liepāja +14.8
Jelgava +24.9
Ventspils +26.3
Limbaži +25
Madona +23.9
Rēzekne +23.0
Draugiem Facebook Twitter Google+