×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
30. jūlijs, 2018
Drukāt

FOTO. Baltezerā smaga auto avārija spēcīga negaisa laikā (2)

Foto - portāls "La.lv"Foto - portāls "La.lv"

Pēc spēcīga negaisa, lietus un vēja brāzmām pirms Baltezera izveidojās sastrēgums, un, kā bija redzams, bija notikusi smaga auto sadursme Baltezerā īsi pirm pl.18, 30.07.2018.

Divu automašīnu sadursmē uz Ainažu šosejas pie Baltezera cietušas divas personas, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte.

Ceļu satiksmes negadījuma dēļ daļēji bloķēta satiksme virzienā uz Rīgu un tā notiek pa vienu joslu.

Policija izsaukumu par negadījumu saņēma plkst.17.46. Sadursmē iesaistītas “BMW” un “Mercedes Benz” markas automašīnas.

Divi cietušie, kas atradās automašīnā “BMW”, nodoti mediķu aprūpē.

Kā notikuma vietā novēroja portāls “La.lv”, sastrēgums veidojās jau pirms Ādažu posma virzienā uz Rīgu. Turklāt aptuveni pl.17:20 ceļa posmā Lilaste – Rīga sākās negaiss, zibens un spēcīgs lietus, kas jo īpaši pastiprinājās pirms Ādažu posma uz Tallinas šosejas. Redzamība uz ceļa bija ļoti vāja – vairāki auto bija piestājuši ceļa labajā pusē, lai nogaidītu, kamēr pāriet negaiss. Lietus bija ļoti spēcīgs, acu priekšā izveidojās gluži vai “balta lietus siena”, kādēļ grūti bija saskatīt ceļu pāris metrus uz priekšu. Bija pastiprinājušās vēja brāzmas, kas ievērojami pasliktināja šoferu redzamību uz ceļa.

Pēc aptuveni 20 minūtēm spēcīgais negaiss pierima. Virzienā uz Rīgu turpināja braukt ievērojama auto “straume”, novēroja portāls “La.lv”. Liels sastrēgums sāka veidoties jau Ādažu ceļa posmā uz Tallinas šosejas, pēc tam līdz pat Baltezeram, kur bija redzams, ka notikusi smaga auto avārija. Negadījuma vietā bija redzams, ka cietusi arī ātrās palīdzības mediķu automašīna. Uz notikuma vietu tobrīd steidzās palīgā vēl cita “ātro” brigāde.

Sastrēgums ap pl.18 Baltezera posmā veidojās arīdzan virzienā uz Saulkrastiem, kur notika ceļu satiksmes negadījums. Negaiss ap pl.18 bija jau pārgājis. Kā novēroja “La.lv”, tad arī uz Siguldas šosejas, uzreiz izbraucot no Juglas virzienā uz Siguldu, bija izveidojies garš sastrēgums, un tobrīd tajā virzienā traucās divas “ātrās” palīdzības mašīnas.

Iebraukšana Rīgā no Siguldas puses ap pl.18.30 bija raita – bez sastrēgumiem, novēroja portāls “La.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu bmw jau nekad nebrauks lēnām un negaidīs malā lietusgāzes laikā. Kā vispār apdzīvotā vietā var būt avarija, ja tādās vietās jabrauc uz 40km/h. Žēl ātro palīzdibas darbiniekus, par ko viņiem tas viss

Draugiem Facebook Twitter Google+